در آستانه شب یلدا صورت گرفت:

حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)در آسایشگاه معلولین جسمی-حرکتی باغ فرشته

در آستانه شب یلدا مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)در آسایشگاه معلولین جسمی-حرکتی باغ فرشته حضور یافت.

حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)در آسایشگاه معلولین جسمی-حرکتی باغ فرشته

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) درآستانه شب یلدا با حضور در جمع معلولین آسایشگاه باغ فرشته گفت: «معلولیت» واژه‌ای است که بیشتر در ذهن ما به معنای یک ناتوانی معنی می‌شود و می‌تواند مشکلاتی را برای فرد معلول در جامعه ایجاد کند، اما واقعیت این است که" معلولیت، محدودیت نیست" و معلولان بارها این را به اثبات رسانده‌اند .

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در آستانه شب یلدا با حضور در آسایشگاه معلولین جسمی-حرکتی باغ فرشته ضمن گفت و گو با مددجویان این مرکز با اهداء لوح یادبود از آنان تجلیل کرد.

   مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در آستاته شب یلدا با حضور در آسایشگاه معلولین جسمی-حرکتی باغ فرشته در آستانه شب یلدا ضمن عیادت از مددجویان این مرکز، با حافظ خوانی و ایراد سخن در باب آیین شب یلدا و فلسفه کنار هم بودن در بلندترین شب سال با این عزیزان گفت و گو کرد. 

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این دیدار با تأکید بر توجه جدی به وضعیت معلولان و افراد کم توان جسمی در جامعه گفت: «معلولیت» واژه‌ای است که بیشتر در ذهن ما به معنای یک ناتوانی معنی می‌شود و می‌تواند مشکلاتی را برای فرد معلول در جامعه ایجاد کند، اما واقعیت این است که" معلولیت، محدودیت نیست" و معلولان بارها این را به اثبات رسانده‌اند. 

سعید خال تصریح کرد: مناسب‌سازی و فراهم کردن امکانات عمومی برای همه به ویژه برای معلولان یک وظیفه عمومی است، باید نگاه همه اقشار جامعه از جمله نهادها وسازمان های دولتی به معلولان تغییر کند و ما شاهد فردایی بهتر برای همه معلولان باشیم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها