در گینس ثبت کنید: روحانی یزدی صاحب ۱۳ فرزند!

در ویدیویی که از یک مصاحبه محمدمسلم وافی، روحانی یزدی صاحب ۱۳ فرزند، در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده او در پاسخ به سوالی درباره ادامه فرزندآوری گفت: «شروع نکرده‌ام که بخواهم ادامه بدهم. ۱۳ تا بچه عددی نیست که بخواهیم بگوییم زیاد است»

حجم ویدیو: 5.41M | مدت زمان ویدیو: 00:02:17

شاید برایتان سوال باشد که شغل پرجمعیت ترین خانواده پدر جوان و انقلابی ایرانی چیست؟ و هزینه ١٣ فرزند چگونه با شهریه محدود طلبگی چگونه تامین میشود؟

حجت‌الاسلام محمد مسلم وافی از خاندان معروف وافی هاست که اصالت  یزدی دارند، یکی از همین وافی ها تا قبل از حجت‌الاسلام رحیمیان سالها از ١٣٧٩  تولیت مسجد جمکران بود، موسسات زیادی هم به نام وافی ها در قم ثبت شده است که زیر مجموعه مؤسساتی مثل قرارگاه خاتم الاوصیا فعالیت می کنند، مثل موسسه مصباح الهدی که زیر نظر مجتبی وافی اداره می شود و گویا با موضوعات تربیتی فعالیت می کند.

خود محمد مسلم وافی هم در کانکتس استاد رائفی پور در رادیو معارف و محافل مختلف شهر قم بازی های رایانه ای را نقد می کند، موسسه ای هم دارد به نام اندیشه کوثر که هدفش فرهنگ سازی برای افزایش فرزندآوری است، قاعدتا اینگونه موسسات و تولیداتشان، درآمدزایی ندارند و باید پرسید هزینه هایشان از کجا تامین می شود در یکی از فیلم های بالا دارند کلیپ تولید می کنند و موسسه شیک و با کلاسی هم دارند./مکتوبات

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها