حرکات جلف و مبتذل بدل آنجلینا جولی

مستقل آنلاین: رامانا سیاحی یکی از مدل های ایرانی است که شباهت بسیار او به آنجلینا جولی او را معروف کرد فیلمی از رقصش در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از جامعه24، رامانا سیاحی به عنوان بدل آجلینا جولی معروف شد. رامانا سیاحی متولد مهر ماه سال ۱۳۶۴ می‌باشد. رامانا سیاحی متولد تهران است. رامانا سیاحی در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند. رامانا سیاحی می‌گوید تا به حال هیچ گونه عمل جراحی روی صورت خود انجام نداده است. رامانا سیاحی فیلمی را در حال رقصیدن در فضای مجازی منتشر کرده است.
اخیرا برخی از مدل‌های ایرانی علاوه بر کشف حجاب و ابتذال در نوع پوشش خود، دست به کار‌های عجیبی می‌زنند. 

رامانا سیاحی در زمانی که ۱۸ سال داشته متوجه شباهت عجیب خود با آنجلینا جولی شده است. این شباهت به اندازه‌ای بوده که برخی در خیابان‌های کانادا از او می‌خواستند که اجازه دهد تا عکسی با رامانا بگیرند.

این خانم مدل ایرانی در کانادا زندگی می‌کند، اما اخیرا برخی فیلم از خود منتشر کرده است که در حالی که حجاب نصفه و نیمه‌ای دارد یا آهنگی ایرانی حرکات موضون انجام می‌دهد. این اقدامات عجیب از مدل‌های ایرانی حرکت جامعه را به سوی ابتذال تقویت می‌کند.


بعد از فعالیت‌های رامانا در حرفه مدلینگ صفحه اینستاگرامی او شاهد افزایش قابل توجه دنبال کنندگان بود و حتی رسانه‌های خارجی هم شباهت او به خانم جولی را مورد توجه قرار دادند. خانم سیاحی چندین بار به ایران سفر کره و یک مزون آرایشی در شهر تهران دارد. او همچنین در فیلمی با نام (شاخ کرگدن) در نقش خانم آنجلینا جولی ظاهر شده است.


او می‌گوید تا به حال هیچ گونه عمل جراحی روی صورت خود انجام نداده، اما نوع آرایش او که تاثیر زیادی بر شباهت او به خانم جولی دارد به گونه‌ای است که برخی احساس می‌کنند او به خاطر داشتن شباهت بیشتر به این سوپراستار آمریکایی عمل جراحی زیبایی انجام داده باشد

 

منبع: جامعه24

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها