اعتماد به نفس رامانا( سمیه) سیاحی بدل آنجلینا

مستقل آنلاین: رامانا سیاحی، بازیگر و مدل ایرانی که در فیلم "شاخ کرگدن" ایفای نقش کرده، در یک گفتگوی اینترنتی از شباهت چهره خود به آنجلینا جولی و ماجرای عدم تمایلش برای دیدار با این سوپراستار هالیوودی سخن گفت.

به گزارش  مستقل آنلاین به نقل از اندیشه معاصر،عکس هایی از رامانا سیاحی البته با اسم اصلی سمیه سیاحی دختری که خود را شبیه ترین بدل ایرانی به آنجلینا جولی بازیگر زن مشهور می داند.

سیاحی3

از رامانا سیاحی به عنوان مدل برندهای مختلف استفاده می شود که با توجه به شباهت او می تواند تاثیر زیادی در برندینگ داشته باشد.
سمیه سیاحی متولد ۱۲ مهر ۱۳۶۴ در تهران، مدل است .

  دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد.

نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است.

سیاحی1

پدران ما بد نبودند فقط بلد نبودند هنوز هم وقتى باهاش حرف میزنم راجع به جبهه و اون زمانها چنان با عشق حرف میزنه که به نفس نفس میوفته

انگار تو اون روزگاره هنوز ببخش پدرم که برات ازون روزگار فقط یه تن پٌر از تاول و ریه داغون ویه اعصابِ خراب موند و هیچى به دست نیووردى جز اندوهى که هنوز دلت میخواد اون روزا باشه تو باز برى بجنگى

منو ببخش که کوتاهى کردم و پیگیر پرونده هاى جانبازیت نشدم میدونم چه دردى میکشى ولى خوب عوضش خیلیا از جان بر کفى شما و دوستان غیورتان بببین چه بیشرمانه میتازند.

 

 

 

منبع: اندیشه معاصر

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها