رقص رامبد جوان با تتلو! + فیلم دیده نشده

رامبد جوان متولد 1350 از تهران است. رامبد جوان با برنامه خندوانه برنامه جدید و متنوعی را به تلویزیون آورد. رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج کرده است.

رامبد جوان متولد 1350 از تهران است. رامبد جوان با برنامه خندوانه برنامه جدید و متنوعی را به تلویزیون آورد. رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج کرده است.

 

 

سفر به کانادا

پس از انتشار تصاویری از جوان به همراه همسر باردارش، نگار جواهریان در کانادا شائبه‌هایی ایجاد شد که وی با هدف تولد فرزندش درخاک کانادا به این سفر رفته‌است. مطابق قوانین کشور کانادا هر نوزادی که درخاک این کشور متولد شود تابعیت کانادایی دریافت می‌کند. در ابتدا این شائبه مطرح شد که وی صرفاً برای اکران فیلم در این کشور حاضر شده اما پس از چندی این خبر تکذیب شد. خود جوان در این باره گفت که باهدف اکران فیلم نیامده اما به هر صورت در موازات سفرش به کانادا فیلم را نیز اکران خواهد کرد.

 

ازدواج رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

 

جوایز رامبد جوان

۱۳۸۴ بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی اسپاگتی در هشت دقیقه
۱۳۹۱ سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهترین بازیگر مکمل مرد گناهکاران 
۱۳۹۴ پانزدهمین جشن حافظ بهترین برنامه تلویزیونی خندوانه 
۱۳۹۵ شانزدهمین جشن حافظ بهترین مجری تلویزیونی خندوانه نامزدشده
۱۳۹۵ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بهترین کارگردانی نگار نامزدشده
۱۳۹۵ سومین جوایز تلویزیونی سه ستاره بهترین مجری تلویزیونی خندوانه نامزدشده

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها