حال حمید هیراد وخیم است

حمید هیراد خواننده محبوب پاپ است. حمید هیراد متولد بهمن ماه در سال 1370 است. حمید هیراد مدتی است خبر از بیماری سرطان خود داده است.

حمید هیراد خواننده محبوب پاپ است. حمید هیراد متولد بهمن ماه در سال 1370 است. حمید هیراد مدتی است خبر از بیماری سرطان خود داده است. حمید هیراد که چند سالی است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند که دیروز خبر بیماری کرونا وی نیز منتشر شد. سایت مستقل آنلاین آروزی شفا برای این هنرمند را دارد.

 

گفته می‌شود کرونای حمید هیراد از نوع انگلیسی است و به دلیل ضعف جسمانی به بیمارستان منتقل شده است؛ با توجه به این موضوع که او به بیماری سرطان نیز مبتلا است.

 

44331859 - Copy

 

بیوگرافی حمید هیراد

نام اصلی:حمید حسین زاده

تولد:1 بهمن 1370 (26 سال)

ملک میان، قاسم آباد (رودسر)،چابکسر، گیلان، ایران

ملیت:ایرانی

سبک (ها):پاپ، موسیقی تلفیقی

حرفه(ها):خواننده، آهنگساز و نوازنده و شاعر

ساز(ها):سازهای کوبه ای

سال های فعالیت:1395-اکنون

تحصیلات:فوق دیپلم تأسیسات صنعتی

 

حمید حسین زاده با نام هنری حمید هیراد ، متولد 1 بهمن 1370 در روستای ملک میان چابکسر گیلان خواننده سنتی و پاپ تلفیقی ایران است. هیراد در حالت کلی نامی پسرانه با ریشه فارسی بوده و به معنی خوش خنده و خوش رو و کسی است که چهره ای خوشحال و شاد دارد.

 

44331859

 

ویژگیهای شخصیتی حمید هیراد

حمید هیراد به شدت ساکت و سر به زیر است و تا بحال هیچ گفتگوی مستقلی نداشته است و آنطور که گفته است دوست ندارد وارد حاشیه شود. و در واقع حضور حمید هیراد در دورهمی 23 آذر 96 اولین گفتگوی رسمی او است.

حمید هیراد بر خلاف دوری از حاشیه و سکوت و آرامش خاص خود، در کار هنری پرانرژی و با هیجان است.

شروع فعالیت هنری حمید هیراد

حمید هیراد از سن 6 سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد و در سن 15 سالگی پس از اتمام هنرستان با ترانه و ترانه سرایی آشنا شد و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد و در کنار آن نیز به ترانه سرایی پرداخت. سپس با چند کار نیمه حرفه ای با گروهی موسوم به داروگ فعالیت هنری خود را ادامه داد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها