عاشقانه های شهنام شهابی و همسرش + تصاویر

شهنام شهابی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. در ادامه تصاویری از او و همسرش سوفیا رستمیان برای شما همراهان گرامی گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

عاشقانه های شهنام شهابی و همسرش + تصاویر

شهنام شهابی (زادهٔ ١٧ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) بازیگر ایرانی‌ است. شهنام شهابی را در کنار همسرش سوفیا رستمیان می بینید. شهنام شهابی در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تحصیل کرده‌است. شهنام شهابی در سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم سینمایی کیانوش عیاری بازیگری را آغاز کرد.

 

ارسطوی سریال پایتخت در کنار همسر و پسرش + تصاویر و بیوگرافی

 

شهنام شهابی

 

سینمایی

شیش و بش (۱۳۸۹)

جنایت و جنحه (۱۳۸۴)

بی تو تنهایم (۱۳۸۰)

از کنار هم می‌گذریم (۱۳۷۹)

آقای رئیس جمهور (۱۳۷۹)

ابراهیم (۱۳۷۵)

تعطیلات تابستانی (۱۳۷۴)

شاخ گاو (۱۳۷۴)

دختران هم می میرند (۱۳۹۸)

 

شهنام شهابی

 

تلویزیونی

۱۳۷۵ بازگشت به خانه (مسعود نوابی)

۱۳۷۵ راز تنهایی (محمود رضایی)

۱۳۷۷ ب مثل بهار (مسعود شاه محمدی)

۱۳۷۷ بگذار آفتاب برآید (حسین مختاری)

۱۳۷۸ این زمینی‌ها (مسعود شاه محمدی)

۱۳۷۸ روزگار جوانی (اصغر هاشمی)

۱۳۷۹ این یک دادگاه نیست (اصغر توسلی)

۱۳۸۰ جوانی (سعید سلطانی)

۱۳۸۱ زنگ آخر (نیما فلاح)

۱۳۸۲ خانه‌ای در تاریکی (سعید سلطانی)

۱۳۸۴ لبه تاریکی (سعید سلطانی)

۱۳۸۵ عبور از مه (شفیع آقا محمدیان)

۱۳۸۶ هویت (مهدی ودادی)

۱۳۸۷ سایه‌ای در تاریکی (ابراهیم جوادخانی)

۱۳۸۸ حلقه شانس (محمدرضا ممتاز)

۱۳۸۹ تاوان (شهرام شاه‌حسینی)

۱۳۸۹ پنج کیلومتر تا بهشت (علیرضا افخمی)

۱۳۹۰ پنجره (قدرت الله صلح میرزایی)

۱۳۹۵ پرستاران (علیرضا افخمی)،(شهرام شاه‌حسینی)

۱۳۹۹ بیگانه ای با من است (فصل دوم) (آرش معیریان)

 

شهنام شهابی

 

ازدواج شهنام شهابی

شهنام شهابی متاهل است و در بهمن سال ۱۳۹۴ با همسرش به اسم سوفیا عقد کرد و در اردیبهشت ماه ۹۶ مراسم عروسی شان برگزار گردید.

وی با انتشار پستی در صحفه شخصی اش نوشت بود که : چه زیباست کسی را دوست داشتن با او عشق را ساختن، چه زیباست برای کسی سرودن او را بعد از خدا ستودن، چه زیباست با عشق زندگی ساختن عشق را یافتن و تا ابد با او ماندن.. ما هم متاهل شدیم ۹۴٫۱۱٫۸

 

شهنام شهابی

 

خوانندگی شهنام شهابی

احتمالا همه شما مثل ما شهنام شهابی را بازیگر سریال های جوان پسند و عمدتا مناسبتی تلویزیون می دانید. جالب است بدانید که موج موسیقی و خوانندگی در میان بازیگران وی را نیز به عرصه موسیقی کشاند.

شهابی درباره اینکه چه شد که فکر کرد می تواند خواننده شود می گوید: « یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد چون صدای خوبی دارم، قطعه ای را بخوانم. بعد از آن خیلی ها گفتند که صدایت خوب است. همین شد که درگیر موسیقی شدم. در سریال «تاوان» به کارگردانی شهرام شاه حسینی هم اگر خاطرتان باشد قطعه ای را خواندم که چندین بار پخش شد.»

 

شهنام شهابی

 

شهنام شهابی درباره آلبوم موسیقی اش می گوید: «ما ۳ نفر بودیم که کارهای این آلبوم را انجام دادیم. شعرهای این آلبوم را سامی تحصیل داری سروده که مجموعه ای از اشعار عرفانی و عاشقانه است.

مازیار کلامی هم آهنگساز و تنظیم کننده آلبوم است. من خودم چون از لحاظ تئوریک، ادبیات نمایشی خواندم توانستم درباره اشعار نظر بدهم و همین شد که به یک کار گروهی رسیدیم.»البته شهنام شهابی می گوید که هیچ ادعایی در عرصه خوانندگی ندارد و صرفا یک کار دلی انجام داده است.

 

شهنام شهابی

 

زندگی شهنام شهابی و گفتگویی متفاوت با وی

شهنام شهابی جالبه بدونید که وقتی ۸ سال بیشتر نداشته از راه کیانوش عیاری پایش به دنیای سینما باز شده و در شاخ گاو این کارگردان، اولین تجربه سینمایی خود رو داشته است.

 

شهنام شهابی

 

چه شد که در سریال پنج کیلومتر تا بهشت بازی کردین؟

پس از بازی در سریال تاوان پیشنهادهای زیادی داشتم که بیشتر اونا در ادامه همون نقش بود و چون نمی خواستم خودمو تکرار کنم، پس قبول نکردم تا این که پیشنهاد بازی در این سریال به من شد و چون تا حالا با آقای افخمی همکاری نکرده بودم، این فرصت رو غنیمت شمردم و با این که فیلمنامه کامل نبود، قبول کردم حضور داشته باشم.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها