بازیگران سریال پایتخت در کنار همسر و فرزندانشان + تصاویر و بیوگرافی

بازیگران سریال پایتخت را در کنار همسران و فرزندانشان می بینید.

بازیگران سریال پایتخت در کنار همسر و فرزندانشان + تصاویر و بیوگرافی

بازیگران سریال پایتخت را در کنار همسران و فرزندانشان می بینید. پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد. این مجموعه داستان زندگی یک خانواده مازندرانی را روایت می‌کند.

 

خودکشی همزمان دو دختر نوجوان ایرانی از روی پل هوایی+ جزئیات

 

مهران احمدی مهران احمدی بازیگر نقش بهبود فریبا در کنار همسر و دخترش باران

 

مهران احمدی متولد 9 اسفند 1352 در تهران ، بازیگر و کارگردان ایرانی سینما تئاتر و تلویزیون است. مهران احمدی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد می باشد ، از کار در رستوران شروع کرد تا اینکه با نقش شکیب در آوای باران شناخته شد.

 

محسن تنابنده محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی در کنار همسرش روشنک گلپا

 

محسن تنابنده (زادهٔ ۲۶ فروردین ۱۳۵۴) بازیگر، کارگردان و نویسنده سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. نام همسرش روشنک گلپا می باشد. او فرزند دوم خانواده است و جز خودش، سه برادر و سه خواهر دارد، خانواده تنابنده به اقتضای شغل پدر به پیکان شهر می‌روند. پس از مدتی سکونت درآنجا به اسلامشهر رفته و مقیم این شهر حاشیه تهران می‌شوند، محسن تنابنده مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در اسلامشهر سپری کرد.

 

 

عاشقانه های نقی سریال پایتخت و همسرش + تصاویر و بیوگرافی

 

 

نسرین نصرتی نسرین نصرتی بازیگر نقش " فهیمه " در کنار همسرش سام پاک پیکار و دخترش سوفی

 

نسرین نصرتی متولد 1355 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید.حضورش در عرصه بازیگری بصورت کاملا اتفاقی صورت گرفت به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال 80 بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کرد که موجب تغییر سرنوشت وی شد.

 

عاشقانه های دیده نشده فهیمه سریال پایتخت و همسرش + تصاویر

 

احمد مهرانفر احمد مهرانفر بازیگر نقش " ارسطو " در کنار همسرش مونا فائزپور

 

احمد مهرانفر در 10 خرداد ماه سال  1354 در برزک کاشان متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارشناسی ارشد کارگردانی میباشد. احمد مهرانفر از سال 78 اجرای حرفه ای تئاتر را آغاز و در کنار بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، پانته آ بهرام ، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش های تئاتری را تجربه کرده است.

 

ارسطو سریال پایتخت در کنار همسر و پسر کوچکش + تصاویر

 

 

ریما رامین فر ریما رامین فر بازیگر نقش " هما " در کنار همسرش امیر جعفری و پسرش آیین

 

ریما رامین فر در سال 1349 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی نمایش و کارشناسی ارشد کارگردانی میباشد. از ابتدای جوانی دوست داشت در یک رشته هنری مثل تئاتر یا تلویزیون یا دانشکده صدا و سیما فعالیت کند. ریما رامین فر با امیر جعفری بازیگر ازدواج کرده و یک پسر به نام آیین دارد.

 

خوش گذرانی ریما رامین فر و همسرش در خارج از کشور + تصاویر

 

سارا و نیکا سارا و نیکا فرقانی اصل در کنار مادر و پدرشان

 

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا دو خواهر بازیگری که هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، سارا و نیکا در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

 

سارا و نیکای پایتخت در کنار دو پسر جوان + تصاویر

 

 

هومن حاجی عبداللهی هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش " رحمت " در کنار همسرش سلیمه قطبی و پسرش جانان

 

 هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت را در کنار همسرش سلیمه قطبی و پسرش جانان می بینید. او متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۴ گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. او فرزندی به نام جانان دارد. تحصیلات وی دیپلم ریاضی و فیزیک، دیپلم گرافیک رایانه‌ای، انصرافی رشته تئاتر تهران مرکز سال ۱۳۷۲ بوده‌ است.

 

رحمت سریال پایتخت در کنار همسر و پسرش جانان + تصاویر

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها