رحمت سریال پایتخت در کنار همسر و پسرش جانان + تصاویر

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت را در کنار همسرش سلیمه قطبی و پسرش جانان می بینید.

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت را در کنار همسرش سلیمه قطبی و پسرش جانان می بینید. او متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۴ گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. او فرزندی به نام جانان دارد. تحصیلات وی دیپلم ریاضی و فیزیک، دیپلم گرافیک رایانه‌ای، انصرافی رشته تئاتر تهران مرکز سال ۱۳۷۲ بوده‌ است.

 

خوش گذرانی محسن تنابنده و همسرش در خارج از کشور + تصاویر

 

هومن حاجی عبداللهی

 

هومن حاجی عبداللهی در سال ۷۱، تئاتر نصر لاله زار را اجرا کرد و سپس در تالار مولوی و تئاتر شهر، تئاتر تک پرسوناژ را به نمایش گذاشت. در سال ۱۳۷۹ در سالن شماره دو تئاتر شهر، خسیس مولیر را اجرا کرد. هومن حاجی عبداللهی فعالیت خود،در تلویزیون را از سال ۱۳۷۱ با سریال سیاهی لشکر آغاز کرد. وی صداپیشه عروسک پنگول بوده است.

 

هومن حاجی عبداللهی

 

هومن حاجی عبداللهی در ۱ اسفندماه ۱۳۸۱ با سلیمه قطبی گوینده و مدیر دوبلاژ تلویزیون ازدواج کرد. حاصل ازدواج آقای حاجی عبداللهی و سلیمه قطبی یک فرزند پسر به نام جانان است. وی در برنامه دورهمی گفت که جانان عروسک پنگول را دوست ندارد.

 

هومن حاجی عبداللهی

 

آشنایی هومن حاجی عبداللهی و  همسرش :

من و همسرم در یک برنامه رادیویی با هم آشنا شدیم. آن برنامه فضای خوبی فراهم کرد تا ما با یکدیگر آشنا شویم و پی به خصوصیات هم ببریم؛ به همین خاطر خیلی زود تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم. در سال ۸۱ ما پای سفره عقد نشستیم و سال ۸۲ هم زندگی‌مان را زیر یک سقف شروع کردیم. بعضی‌ها می‌گویند ازدواج کردن با یک همکار ممکن است سخت باشد اما به نظر من چیزی که بیشتر از همکار بودن یا نبودن در روابط یک زوج تاثیر دارد، میزان تفاهم افراد است و اینکه شناخت خوبی نسبت به هم داشته باشند.

 

هومن حاجی عبداللهی

 

هومن حاجی عبداللهی در مورد به دنیا آمدن فرزندش گفت : 

جانان ۱۰ سال بعد از ازدواج من و همسرم به دنیا آمد؛ در طول این سال ها من و همسرم از زندگی دونفره حسابی لذت بردیم و به هر جا دوست داشتیم سفر کردیم؛ حالا هم با تولد پسرم زندگی سه نفره ما شیرین تر شده است.

 

هومن حاجی عبداللهی
هومن حاجی عبداللهی و همسرش در کنسرت امید حاجیلی

 

جشن عروسی ۱۵ نفره ما :

شاید برای‌تان جالب باشد که در جشن عروسی‌مان تنها ۱۵ نفر که شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ‌های‌مان بودند حضور داشتند. جشن عروسی‌مان بسیار صمیمی بود، حسابی به همه ما خوش گذشت و برای‌مان خاطره فراموش‌نشدنی شد. برخی افراد پیش از عروسی به ما گفتند شب عروسی‌تان یک شب است و بهتر است آن را مفصل برگزار کنید اما ما می‌خواستیم عروسی‌مان فارغ از قیل و قال، بدون حاشیه و در کمال صمیمیت برگزار شود.

 

هومن حاجی عبداللهی
سلیمه قطبی همسر هومن حاجی عبداللهی

 

بعد از عروسی رفتیم سینما :

بعد از عروسی من و همسرم تصمیم گرفتیم با یکدیگر به سینما برویم و فیلم تماشا کنیم. آن شب برای هر دوی ما خاطره‌انگیز شد و بعد از گذشت سال‌ها نه‌تنها از این شیوه برگزاری عروسی پشیمان نیستیم بلکه حسابی از آن لذت می‌بریم

 

هومن حاجی عبداللهی

 

سابقه فعالیت حاجی عبداللهی : 

هومن حاجی‌ عبداللهی بازیگر، مجری تلویزیون، صداپیشه و دوبلور ایرانی است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۱ با تئاتر آغاز کرد. در ابتدای ورودش به تلویزیون به عنوان سیاهی لشکر در فیلم ها حضور داشت و پس از آن به عنوان مجری مسابقه تلفنی هفته به هفته از قاب تلویزیون دیده شد.

 

 

هومن حاجی عبداللهی

 

وی در سال ۱۳۷۳ فعالیت در رادیو را به طور جدی تر با برنامه صبح جمعه با شما آغاز کرد. برای مدتی انجمن گویندگان جوان بوده و دوبلور دکتر سوسکه در هیولاها علیه بیگانگان، مایلز در رئیس مزرعه، پدربزرگ در ملاقات بارابینسون‌ها، سنجاب باغ وحش در دنیای وحش  بوده است.

هومن حاجی عبداللهی در  مسابقات تلفنی نوجوانان و جوانان از جمله در صد ثانیه، جام طلایی، مارو پله، پشت خط، گوی طلایی به عنوان مجری برنامه فعالیت می کرد. وی برای اولین بار در فیلم سینمایی” چند میگیری گریه کنی “ساخته شاهد احمدلو به عنوان بازیگر مقابل دوربین رفت و پس از آن بازی اش در سریال پایتخت بسیار مورد توجه بازیگران و کارگردانان قرار گرفت. وی در نوروز ۹۸ در یک سریال به کارگردانی سعید آقاخانی و یک فیلم ۹۰ دقیقه ای حضور خواهد داشت.

 

هومن حاجی عبداللهی

 

نحوه ورود به سریال پایتخت : 

هومن حاجی عبداللهی در برنامه دورهمی گفت : سری دوم سریال پایتخت بود از دفتر آقای مقدم با من تماس گرفتند نقش یک مجری میخاستند که در قسمت هشتم نقی و ارسطو و بابا پنجعلی در یک رستوران گیر می کردند و من قرار بود نقش مجری مسابقه تلفنی را بازی کنم ، من هیچ وقت دوست نداشتم مجری بازی کنم چون در واقعیت مجری بودم از یک طرف هم سختم بود به آقای مقدم بگم نه در هر صورت جواب منفی دادم. من و محسن همو از قبل میشناختیم و محسن گفت خب این رحمت بشه و همون روز قرارداد بستم و قرار بود یک قسمت بازی کنم . در پایتخت سری ۲ قسمت اول سری سوم هشت قسمت و  سری ۴ و ۵ تمام قسمت ها بودم

 

هومن حاجی عبداللهی

احمد مهرانفر و هومن حاجی عبداللهی در کنار بهنام بانی

 

فیلم های سینمایی :

گینس (محسن تنابنده ، ۱۳۹۳)

چند می‌گیری گریه کنی (۱۳۸۴)

اختاپوس (فیلم ۱۳۹۰) (۱۳۹۰)

 

هومن حاجی عبداللهی

 

سریال های تلویزیونی :

پایتخت ۲ ( سیروس مقدم ، ۱۳۹۲)

پایتخت ۳ (سیروس مقدم، ۱۳۹۳)

پایتخت ۴ (سیروس مقدم، ۱۳۹۴)

مستند «امام هدایت»

آقا و خانم سنگی (۱۳۹۳–۱۳۹۴)

بیمار استاندارد (سعید اقاخانی، ۱۳۹۵)

علی‌البدل (سیروس مقدم، نوروز ۱۳۹۶)

پایتخت ۵ (سیروس مقدم، نوروز ۱۳۹۷)

مینی سریال دختر گمشده (احمد کاوری ۱۳۹۷)

 

هومن حاجی عبداللهی

 

ن.خ (سعید آقاخانی، نوروز ۱۳۹۸)

مجری گری هومن حاجی عبداللهی:

مسابقهٔ تلویزیونی «در صد ثانیه»

مسابقهٔ تلویزیونی «جام طلایی»

مسابقهٔ تلویزیونی «مار و پله»

مسابقهٔ تلویزیونی «پشت خط»

مسابقهٔ گوی طلایی

برنامهٔ تلویزیونی «مثلث»

برنامه تلویزیونی «جشن رمضان ۹۳»

برنامهٔ تلویزیونی «راه شب» یا «ساعت ۲۵»

 

هومن حاجی عبداللهی

 

برنامه «جمعه تعطیل نیست»

ویژه برنامه «ب مثل بهار»

جنگ «بهار باش»

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها