فوری / نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد داغدار شد + عکس

فاطمه گودرزی ساعتی پیش با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام فوت ابراهیم اثباتی نوازنده و موسیقیدان و همسر نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد را تسلیت گفت.

فاطمه گودرزی ساعتی پیش با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام فوت ابراهیم اثباتی نوازنده و موسیقیدان و همسر نسیم ادبی بازیگر سریال شهرزاد را تسلیت گفت.

 

همای سریال پایتخت در کنار همسر و پسر با نمکش + تصاویر

 

 

نسیم ادبی

ابراهیم اثباتی هنرمند عرصه تئاتر و آهنگساز و رییس هییٔت‌مدیره انجمن موسیقی خانه تیٔاتر پس از تحمل سالها بیماری سرطان دارفانی را وداع گفت.

ابراهیم ثباتی نوازنده تنبور و دیوان و آهنگساز موسیقی سال ۱۳۵۰ به دنیا آمد و موسیقی را از سال ۱۳۶۴ با ساز تنبور آغاز کرده بود و در این مسیر به فراگیری سازهای دیگر همچون سه تار، تار، عود، دیوان و دف پرداخت و همچنین از یادگیری و پژوهش در زمینه تیٔوری موسیقی و آهنگسازی دریغ نکرد.

وی تا سال ۱۳۹۲ قریب به ۴۳ اثر موسیقی تیٔاتر و چندین موسیقی فیلم ساخته است. یکی از شاخص‌ترین آثار در زمینه آهنگسازی نمایش «شمس پرنده» به کارگردانی پری صابری بود. تئاتربازها درگذشت ابراهیم اثباتی را اول به نسیم ادبی بازیگر تیٔاتر، سینما و تلویزیون و همسر وی و دوم به جامعه هنر ایران تسلیت می‌گوید.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها