محمود کریمی از «قماربازی» یک فرد با امام حسین می گوید

توضیحات محمود کریمی در واکنش به حکایتی که مطرح کرد و در فضای مجازی با انتقاد های تند مواجه شد: بعضی ها خودشان را به متوجه نشدن میزنند؛ قرآن هم بخوانیم عده ای باز هم ایراد می‌گیرند.

حجم ویدیو: 1.39M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42

محمود کریمی، مداح، در توضیح سخنانش درباره «قماربازی» یک فرد با امام سوم شیعیان گفت که این موضوع یک حکایت بوده، نه یک روایت دینی و این فرد در خیال خود با این امام شیعه قمار بازی کرده است.

روز جمعه یک مداحی محمود کریمی در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد. او گفته بود که فردی به نام خسرو در حالت مستی با امام سوم شیعیان تخته نرد بازی کرده و دو کسیه برنج به او باخته و این کیسه‌ها را به هیات محل داده است.

او در این مداحی گفته است: «وقتی این فرد به هیات می‌رسد به او می‌گویند زنی (حضرت فاطمه) منتظرت بود، وقتی نیامدی گفت به او بگویید نذرت قبول است اما هیچوقت با بچه من قمار بازی نکن».

کریمی پس از بازتاب‌های این مداحی در توضیحی گفت که این سخنانش یک حکایت بوده که در زندگی معمولی برای خیلی از افراد رخ داده است، نه یک روایت دینی. وی همچنین اعلام کرد که این فرد در «خیال خود با امام معصوم قمار بازی کرده بود».

محسن غرویان، مدرس حوزه علمیه نیز گفت: 

آنچه که از سیمای جمهوری اسلامی به صورت زنده از حرم امام رضا(ع) پخش شد در شان اهل بیت نیست. افرادی که اینگونه سخنان را مطرح می کنند باید دقت کنند که اگر هدفشان جذب افراد است با این گونه حرف های سست و بی پایه و نکاتی که در شان اهل بیت نیست نمی توانند به هدف خودشان برسند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها