مصلح: ۷ امتیاز کسر نمی‌شد برای قهرمانی یا کسب سهمیه می‌جنگیدیم

ما این امتیازها را در زمین مسابقه کسب کردیم، ولی کسر هفت امتیاز در بیرون از زمین قابل هضم نیست.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعلام کرد، قراردادش با این باشگاه دو ساله بوده است و تا پایان فصل آتی خواهد بود. 

شایان مصلح درباره برد تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و آلومینیوم هم تیمی پرقدرت و تاکتیکی است که در بازی‌های گذشته نمایش خوبی از خود ارائه کرده بود. کادر فنی ما به خوبی نقاط ضعف و قوت حریف را برای‌مان آنالیز کرده بود و خدا را شکر که با انجام یک بازی خوب سه امتیازی مهم گرفتیم. نکته مهم این بود که تمامی بچه‌ها در این بازی نمایش خوبی داشتند.

وی در مورد نمایش مثبت خودش در این بازی و اینکه یکی از گل‌های گل‌گهر را به ثمر رساند، عنوان کرد: این دومین گلی بود که در این فصل زدم و خوشحالم که به تیمم کمک کردم. طبق آمار سایت‌های آنالیز جزو بازیکنان مؤثر این هفته بودم و از این بابت خوشحالم. امیدوارم که باز هم برای گل‌گهر خوب بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم.

مصلح در واکنش به اینکه هفت امتیاز کسر شده به گل‌گهر بازگردانده نشد، اظهار داشت: نمی‌دانم چه باید بگویم، ولی کسر این هفت امتیاز شرایط تیم ما را عوض کرد. اگر این هفت امتیاز کم نمی‌شد قطعاً برای قهرمانی یا سهمیه می‌جنگیدیم، ولی این اتفاق از لحاظ روحی هم روی تیم ما تأثیر منفی گذاشت. ما این امتیازها را در زمین مسابقه کسب کردیم، ولی کسر هفت امتیاز در بیرون از زمین قابل هضم نیست.

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر درباره برنامه‌‌اش برای فصل بعد هم تصریح کرد: قرارداد من با باشگاه گل‌گهر دو ساله بود و فصل آینده هم با گل‌گهر قرارداد دارم.

وی راجع به بازی بعدی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: بازی سختی است و مس هم جزو تیم‌های خوب و قوی امسال است. با این حال ما به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم، چون می‌خواهیم به رده چهارم برویم و جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها