آمادگی ورزشگاه آزادی برای لیگ برتر +عکس

مدیر مجموعه ورزشی آزادی از آمادگی کامل این ورزشگاه و در نظر گرفتن تمام مسائل بهداشتی برای شروع مسابقات خبر داد.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از ورزش سه، چهارمین مرحله از پاکسازی ورزشگاه آزادی امروز چهارشنبه انجام شد که طی آن ضد عفونی تمام بخش‌های این استادیوم ازجمله اتاق داوران، رختکن‌ها و ... صورت گرفت تا مشکلی برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر به وجود نیاید.

قدرت‌الله سیف، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در این باره گفت: علاوه بر ضد عفونی کامل زمین فوتبال شماره یک مجموعه ورزشی آزادی، تلاش ما بر این است تا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روز مسابقه نیز حتما ضدعفونی مجددی داشته باشیم و بدون هیچ مشکلی شاهد برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشیم.

او ادامه داد: چه در ایامی که رقابت‌های لیگ برگزار می‌شد و حتی در حال حاضر که شاهد توقف مسابقات هستیم، همکاران من در تلاش هستند تا از زمین چمن ورزشگاه محافظت کنند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی اضافه کرد: اگر تکه‌هایی از زمین چمن نیاز به ترمیم داشته باشد، توسط ذخیره چمنی که در مجموعه ورزشگاه آزادی وجود دارد، آن را روزانه و به صورت مداوم بازسازی می‌کنیم.

شایان ذکر است، نخستین مسابقه رسمی لیگ برتر که در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد، بین تیم‌های استقلال و سایپا و در روز دوشنبه، نهم تیرماه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها