واکنش اینیستا به تغییر نام احتمالی لاماسیا

آکادمی فوتبال لاماسیا بارسلونا شاید در آینده به آندرس اینیستا تغییر نام داده شود. این البته فعلا در حد فرضیه است.

واکنش اینیستا به تغییر نام احتمالی لاماسیا

 آندرس اینیستا دو سال پیش بود که بارسلونا را ترک کرد و راهی فوتبال ژاپن شد. او اخیرا با ویسل کوبه توانست فاتح جام حذفی فوتبال ژاپن شد و حتی برخی معقتدند، فرم بدنی او انقدر خوب است که همین حالا نیز می تواند برای بارسا به میدان برود.

اینیستا یکی از بهترین محصولات آکادمی فوتبال بارسلوناست و سال ها در کنار لیونل مسی و ژاوی، افتخارات زیادی را برای آبی اناری ها به ارمغان آوردند.

اینیستا در مصاحبه جدید خود و درمورد آخرین بازی‌اش در بارسلونا گفت:« انگار همین دیروز بود. چند دقیقه بازی کردم و تمام حاضرین در ورزشگاه ریاسور(ورزشگاه خانگی دپورتیوو لاکرونیا) ایستاده من را تشویق کردند. آن هم در حالی که تیم محبوب شان سقوط کرده بود. لحظه‌ای بسیار احساسی برای من بود و برای آن‌ها ناراحت بودم. هیچ‌وقت آن را فراموش نمی‌کنم.»


اینیستا در مورد بازی در ژاپن گفت:« بدترین چیز درباره ژاپن این است که شما دل تان برای خانه تنگ می‌شود. در شهری آرام و راحت به سر می‌برم و تقریبا  همه‌چیز شبیه به بارسلوناست. بهترین چیز اما مهمان‌نوازی آن‌هاست.»


اینیستا در پاسخ به سوالی مبنی بر پیشنهاد راکیتیچ درباره تغییر نام آکادمی لاماسیا به "آندرس اینیستا"، گفت:« همه ارزش لاماسیا را می‌دانند. صحبت از لاماسیا در بارسلونا صحبت از یک جایگاه بزرگ است اما من دوست ندارم نامم به جای لاماسیا قرار گیرد؛ چون قبل از من هم افراد بزرگی در آن‌جا تربیت شده‌اند.»

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها