افشین پیروانی آب پاکی را روی دست منتقدان ریخت + عکس

افشین پیروانی گفت: ما مثل همیشه تلاش می‌کنیم و همه چیز را در زمین نشان میدهیم. برای موفقیت باید همه دست به دست بدهیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که روی خط تلفنی برنامه فرمول یک حاضر شده بود با آرزوی سلامتی برای مردم ایران در این روزهای خاص اظهار کرد: خوشبختانه شرایط پرسپولیس خوب است و بعد از تغییرات مدیریتی همه ارکان باشگاه و تیم باز هم با یکدیگر یکدل هستند. از آقای انصاری‌فرد هم تشکر می‌کنم و همینطور همکارانشان که در این مدت زحمات زیادی کشیدند. همچنین از هیات مدیره محترم باشگاه و آقای رسول پناه سرپرست باشگاه و اعضای کادر فنی و بازیکنان هم ممنونم که با وجود مشکلات زیاد با همدلی و اتفاق نظر به دنبال پوکر قهرمانی هستند.

او ادامه داد: به لحاظ نتیجه‌گیری هم پرسپولیس شرایطی عالی داشته و در لیگ با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر قرار دارد و در جام حذفی هم به نیمه نهایی رسیده است. ما مثل همیشه تلاش می‌کنیم و همه چیز را در زمین نشان میدهیم. برای موفقیت باید همه دست به دست بدهیم.

پیروانی گفت: قهرمانی‌های متعدد پرسپولیس اتفاقی نیست و برای اینکه یک تیم قهرمان شود باید چند فصل کنار هم باشند و چندین گروه در کنار هم قرار بگیرند و کار کنند تا یک اتفاق خوب بیفتند. خوشبختانه در باشگاه بزرگ پرسپولیس هم این همدلی بوده و هست و از مدیریت گرفته تا کادر فنی و همه اعضای تیم و هواداران که سرمایه اصلی پرسپولیس هستند همه با هم یکدل هستند. قبلا گفته‌ایم و باز هم می‌گوییم که اگر پرسپولیس بزرگ است بخاطر هواداران میلیونی‌اش است که همیشه در سرما و گرما کنارش بوده‌اند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات شب گذشته مالک باشگاه تراکتور در این برنامه گفت: شما دو، سه بار از من برای حضور در برنامه‌تان دعوت کردید اما من قبول نکردم چرا که اگر می‌آمدم باید از قهرمانی‌های پرسپولیس و پوکر قهرمانی حرف میزدم. من نمی‌توانم خنثی باشم و باید حرفم را بزنم چون خودم را خیلی پرسپولیسی می‌دانم. با خودم گفتم اگر در این روزها که جامعه شرایط خاصی دارد به برنامه شما بیایم ممکن است طرفداران دیگر تیم‌ها از حرف‌های من ناراحت شوند.

او خطاب به مجری برنامه گفت: دیشب هم شما نباید اجازه می‌دادید که برنامه به این سمت می‌رفت و موج سواری انجام می‌شد. اخلاق همیشه حرف اول را می‌زند. الان هم قصد ندارم جواب کسی را بدهم. دوستان نظر خودشان را مطرح کردند. با این حال خواهشم این است که اگر در رسانه ملی حرف می‌زنیم به هم احترام بگذاریم ولی دیشب احترام گذاشته نشد.

پیروانی گفت: دوستان بحث مهندسی را مطرح کردند. من می‌گویم اگر پرسپولیس با مهندسی قهرمان می‌شود پس چرا شما هر سال اینقدر هزینه مربی و بازیکن خارجی و تیم‌داری می‌کنید؟ اگر امیدی به قهرمانی ندارید پس این همه هزینه برای چیست؟ در ایتالیا و آلمان، یوونتوس و بایرن مونیخ سالیان سال است که قهرمان می‌شوند. آیا آنجا هم وزیرشان یوونتوسی و بایرنی است؟ آیا آنجا هم قهرمانی‌های این دو تیم را به وزیر و وکیل ارتباط می‌دهند؟ البته دوستان حق دارند این حرف‌ها را بزنند چون در ایران سابقه نداشته یک تیم چند سال پشت سر هم قهرمان شود.

او در پایان گفت: باز هم از بینندگان عزیز عذرخواهی می‌کنم که در این روزها از این مسائل حرف زدم. ان شاءالله روزی برسد که این بیماری رفته باشد و ما هم قهرمان شده باشیم و شادی‌اش را به هواداران عزیزمان هدیه کنیم. فقط این نکته را در پایان بگویم که پرسپولیس بزرگ است و قدمت و عقبه دارد. اگر دوستان روی اسم پرسپولیس وسواس دارند و برایشان سخت است و نمی‌توانند نامش را ببرند، بگویند «تاریخ، تمدن و افتخار». ما هم چند سال مقامی کسب نکردیم ولی برای قهرمانی بقیه تیم‌ها حرف و حدیث و شائبه درست نکردیم. به دوستان می‌گویم که این صحبت‌ها تفرقه می‌اندازد و باز هم می‌گویم که به هم احترام بگذاریم و اخلاق و ادب را رعایت کنیم. برای اینکه بالا برویم پایمان روی شانه‌های بقیه نگذاریم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها