دستور ویژه کالدرون به کادر پزشکی پرسپولیس

پزشکان پرسپولیس، ستاره‌های سرخپوش را زیر نظر دارند تا یک هفته مانده به شروع مسابقات لیگ نوزدهم مصدوم نشوند.

دستور ویژه کالدرون به کادر پزشکی پرسپولیس

نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران درحالی با دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم آغاز می‌شود که سرخپوشان پایتخت با تغییر کادرفنی خود درصدد هستند تا در نخستین بازی از سد شاگردان فراز کمالوند بگذرند و قهرمان لیگ نوزدهم شوند.

درحال حاضر سرخپوشان پایتخت مصدومی ندارند و می‌توانند از تمامی بازیکنان استفاده کنند، اما گابریل کالدرون آرژانتینی به کادر پزشکی دستور داده تا مراقب بازیکنان و ستاره‌های این تیم باشند تا دچار مصدومیت نشوند.

سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، حسین ماهینی و ... به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافتند و درحال حاضر مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارند.  

همچنین محسن ربیع‌خواه و فرشاد احمدزاده که در دیدار با گل گهر دچار مصدومیت شدند، وضعیت مبهمی دارند و گفته می‌شود وضعیت نهایی آن‌ها شنبه هفته آینده مشخص می‌شود. به نظر می‌رسد مصدومیت آن‌ها جدی نیست و می‌توانند رو در روی پارس جنوبی جم بازی کنند.

پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون در نخستین بازی باید ۳۱ مرداد به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود و امیدوارست با کسب پیروزی راه خود را برای قهرمانی محکم بردارد. این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و حضور هواداران سرخپوش آزاد است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها