منچستریونایتد درهای خروج از اولدترافورد را به روی پوگبا بست

باشگاه منچستریونایتد با هافبک فرانسوی خود درباره انتقالش به رئال مادرید در تابستان امسال اتمام حجت کرد.

منچستریونایتد درهای خروج از اولدترافورد را به روی پوگبا بست

به نقل از نشریه آس، مدیران باشگاه منچستریونایتد هافبک فرانسوی این تیم، پل پوگبا را در خصوص عدم امکان انتقالش به رئال مادرید در تابستان سال جاری توجیه کرده و به او هشدار داده‌اند که حتی در صورت دریافت پیشنهادی 200 میلیون یورویی از سوی تیم اسپانیایی، باز هم به فروش او رضایت نخواهند داد.

پوگبا اخیراً سرانجام به سکوت خود درباره تمایلش برای ترک منچستریونایتد پایان داد و اعتراف کرد به دنبال تجربه چالشی جدید در لیگی جدید است و تعجب می‌کند که چرا با انتقالش مخالفت شده است.

پنجره نقل و انتقالات فوتبال انگلیس در ابتدای هفته جاری بسته شد و منچستریونایتد در نهایت بازیکنی که بتواند جای خالی پل پوگبا را برای این تیم پر کند، پیدا نکرد و ظاهراً همین موضوع سبب شده که این باشگاه از فروش پوگبا خودداری کند. این خبر به سانتیاگو برنابئو هم رسیده است و آنها هم دیگر از خرید بازیکن سابق یوونتوس قطع امید کرده‌اند.

در حالی که آس از منتفی بودن انتقال پوگبا به رئال مادرید خبر داده است، در انگلیس نشریات میل و استار درباره بازیکنی که سه سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد و سالانه 16 میلیون یورو حقوق می‌گیرد، خبر دیگری منتشر کرده‌اند. آنها مدعی شده‌اند که با توجه به تمایل فراوان زین‌الدین زیدان برای خرید پوگبا هنوز امکان رفتن هموطن او به مادرید وجود دارد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها