چینی: دو دستگی در استقلال عین خیانت به مردم است/ پرسپولیس تا فردا صبح هم گل نمی خورد!

با توجه به تساوی سپاهان مقابل ملوان مشخص شد که دو تیم دیگر صدر جدولی هم در ادامه امتیاز از دست خواهند داد.

چینی: دو دستگی در استقلال عین خیانت به مردم است/ پرسپولیس تا فردا صبح هم گل نمی خورد!

علی چینی، بازیکن و مربی اسبق استقلال  درباره اخبار حاشیه اطراف تیم استقلال اظهار داشت: متاسفانه از افراد موفق در باشگاه خبردار شدم که نوعی دوگانگی یا حتی سه‌گانگی در تیم استقلال به وجود آمده است! این موضوع در باشگاه هم دیده می‌شود که اصلاً خوب نیست و حتی خطرناک است.

وی افزود: اینکه یک عده در باشگاه طرفدار فلان مدیر هستند و تعدادی دیگر طرفدار یک مدیر دیگر اصلا خوب نیست. اینجا استقلال است. نام این تیم و هوادارانش اینقدر بزرگ هستند که اگر اتفاقی بیفتد خیلی ها متضرر می شوند. ما همه باید یکصدا باشیم و هر کاری غیر از این خیانت به این مردم و هواداران است.

چینی اضافه کرد: تعجب کردم که شنیدم حتی اکثر لیدرهایی که طرفدار یکی از مدیران قبلی استقلال بودند هم در دربی قید حمایت از تیم را زده بودند! من که به دلیل بیماری ام نتوانستم به استادیوم بروم ولی شنیدم برخلاف همیشه تشویق های پرسپولیسی ها بیشتر از استقلالی ها بوده است. من با ۴۰ سال حضور در این فوتبال می دانم چه کسی از کجا خط گرفته بوده است! این کارها بازی با احساسات هواداران است و روی خوشی ندارد.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: نباید اجازه بدهیم بین نفرات تیم شکاف بیفتد. نباید اجازه بدهیم در این تیم اختلافاتی به وجود بیاید که منجر به ارائه فوتبال غیر معمول آن هم در بازی مقابل پرسپولیس بشود. هر کسی که استقلال را در هفته های قبل تر دیده بود مطمئناً از بازی تیم جلوی پرسپولیس تعجب می کرد.

مربی سال های گذشته استقلال با تحلیل فنی در رابطه با عملکرد این تیم در دربی خاطرنشان کرد: کاملا مشخص بود که بچه ها با یکدیگر حس همدلی و هماهنگی بازی های قبل را نداشتند و یک شکاف بین آنها به وجود آمده بود. آن هیجان بیش از حد هفته های گذشته تبدیل به استرس شده بود و نوعی بی تفاوتی نسبت به یکدیگر منجر به ارائه فوتبالی شد که از استقلال کمتر دیده بودیم.

چینی اضافه کرد: ارسال توپ های مستقیم روی دروازه پرسپولیس تاکتیکی نبود که استقلال انجامش بدهد. هفته های قبل استقلال بارها تو را به کناره ها می برد و از همان مناطق به سمت دروازه حریف حمله ور می شد اما در این بازی دیدیم که استقلال مثل اول فصل رو به بازی مستقیم آورده بود!

فوتبالیست سابق کشورمان ادامه داد: من با ۵۰ سال سن راحت می‌توانستم توپ هایی که استقلال روی دروازه پرسپولیس می ریخت را دفع کنم چه برسد به علی نعمتی، گولسیانی، پورعلی گنجی یا اسماعیلی فر که تمام این توپ‌ها خوراک شان است. بنابراین کاملا مشخص بود که پرسپولیس تا فردا صبح هم با این سیستم از استقلال گل نمی خورد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به تساوی سپاهان مقابل ملوان مشخص شد که دو تیم دیگر صدر جدولی هم در ادامه امتیاز از دست خواهند داد. بنابراین استقلال باید با کنار گذاشتن حاشیه ها و شکاف هایی که درون تیم به وجود آمده هر سه بازی آخر را ببرد تا کارش را تمام و کمال انجام داده باشد. من مطمئنم اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.