حجت کریمی: 30 میلیون نفر صدای فحش مربی حریف را شنیدند

واقعاً این چه برخوردی است که با یک مربی خارجی انجام می‌شود؟ او نسبت به ما و کشور ما چه فکری خواهد کرد؟

حجت کریمی: 30 میلیون نفر صدای فحش مربی حریف را شنیدند

حجت کریمی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایلنا، در واکنش به محرومیت چهار جلسه ای ساپینتو اظهار داشت: دوستان حاضر در کمیته انضباطی و اخلاق آرای مربوط به پرونده استقلال را با نهایت دقت و موشکافانه بررسی و درباره اش رأی صادر می‌کنند اما موارد مشابه  را نمی‌بینند یا شاید نمی‌خواهند ببینند.

وی ادامه داد: ساپینتو جریمه‌اش که می‌کنید، محرومش که می‌کنید،  تخت سینه اش می‌زنید، لگدش که می‌زنید! دیگر کم مانده ساپینتو را اعدام کنید! واقعاً این چه برخوردی است که با یک مربی خارجی انجام می‌شود؟ او نسبت به ما و کشور ما چه فکری خواهد کرد؟

کریمی خاطرنشان کرد:  همه زورشان به ساپینتو می‌رسد و می‌خواهند کاسه و کوزه ها را بر سر او بشکنند! باز هم تأکید می‌کنم این منصفانه نیست.این هجمه هایی که علیه سرمربی استقلال به راه افتاده تا حد زیادی مشکوک است.

عضو هیئت مدیره بیان داشت : مسئولان کمیته انضباطی بدانند ۳۰ میلیون نفر فوتبال ایران را نگاه می‌کنند که استقلالی هستند. این ۳۰ میلیون نفر صدای فحش مربیان دیگر را هم شنیده‌اند، رفتار آنها را هم دیده‌اند، اتفاقاً کتک خوردن سرمربی تیم محبوب‌شان را هم دیده اند! چطور می‌خواهید به این ۳۰ میلیون نفر بگویید که این مسائل فقط مربوط به سرمربی تیم آنهاست و او را ۴ جلسه محروم می‌کنید؟

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.