احسانی: از عملکرد تارتار رضایت نداریم/ نیاز به شوک باشد اعمال می‌کنیم

تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته بیستم لیگ برتر از سپاهان شکست خورد تا اوضاع این تیم در قعر جدول بحرانی شود.

احسانی: از عملکرد تارتار رضایت نداریم/ نیاز به شوک باشد اعمال می‌کنیم

تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته بیستم لیگ برتر از سپاهان شکست خورد تا اوضاع این تیم در قعر جدول بحرانی شود. شاگردان تارتار با 20 امتیاز در رده سیزدهم جدول جای دارند. از سوی دیگران مدیران ذوب‌آهن هم از سرمربی خود رضایت ندارند.

در همین رابطه علیرضا احسانی مدیر عامل ذوب‌آهن در گفتگو با ایلنا پیرامون برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه که امروز برگزار می‌شود اظهار کرد: جلسه هیات مدیره بناست امروز تشکیل شود. آقای تارتار قراردادی با باشگاه دارد و براساس این قرارداد باید وظایفشان را انجام دهند. اگر نیاز باشد این مربی هم در جلسه حاضر خواهند شد و صحبت‌هایی پیرامون تیم انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به موضع مدیریت باشگاه درخصوص عملکرد کادرفنی ادامه داد: از عملکرد آقای تارتار و تیم فوتبال بزرگسالان ذوب آهن راضی نیستیم. به زعم سرمربی تیم ۵ بازی ابتدایی نیم فصل دوم سنگین و سخت بوده است و ما این را پذیرفیتم. سعی می‌کنیم فرصتی برای کادرفنی تیم ایجاد شود تا بردهای ذوب آهن را در هفته‌های پیش رو شاهد باشیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درخصوص تغییراحتمالی کادرفنی تیم ذوب آهن تصریح کرد: هر احتمالی وجود دارد. زمانی که هیات مدیره و باشگاه از روند راضی نباشد هر تغییری امکان پذیر است.این موضوع را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم. انتظار داریم آقای تارتار به تعهدات خود پایبند باشد. البته اگر هیات مدیره در جلسه امروز خود به این جمع بندی برسد که مجموعه تیم نیاز به شوک دارد این اقدام را نیز انجام خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که منظور شما از این شوک آیا اعمال جریمه و کسر بخشی از مبلغ قراردادهای بازیکنان و کادرفنی تیم است افزود: قطعاً همین طور است. چون موضوع عملکرد فنی است جریمه تیم مطرح خواهد بود. اینکه چنددرصد اعمال شود موضوعی درون خانوادگی است اما مطمئن باشید جریمه‌هایی در گذشته اعمال شده بازنیز شاهد آن هستیم. درواقع همانطور که باشگاه قرارداد بازیکنان و کادرفنی را تا نیم فصل تسویه کرده و ۵۰ درصد مبالغ پرداخت شده است انتظار می‌رود تیم ما هم در روند نتیجه گیری بهتر عمل کند.

احسانی درخصوص گزینه‌های جانشینی برای کادرفنی تیم تصریح کرد: تا این لحظه هیچ گزینه‌ای مطرح نشده است. درواقع درحال حاضر نه فکر تغییری بوده‌ایم و نه گزینه‌ای مدنظر قرار گرفته است اما اگر نیاز باشد و هیئت مدیره به این جمع بندی برسد که برای ایجاد شوک نیاز به این نوع اقدام وجود دارد حتماً آن را انجام خواهیم داد.

وی با اشاره به حضور مدیرعامل جدید کارخانه و نگرش وی درخصوص باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: مهندس کوهی مدیری کاملاً ورزشی و فوتبالی است. دیدگاه مدیرعامل کارخانه نسبت به ورزش مثبت است و از همه جریانات ریز فوتبال ایران آگاه است و تبحر دارد.ین نقطه قوتی برای مجموعه باشگاه و تیم فوتبال ذوب آهن است و امیدوارم روندی شروع شود تا با درایت مهندس کوهی شرایط خوب گذشته را تجربه کنیم. البته اتفاقاتی در دوسال گذشته آغاز شده و به طور مثال بازیکن سازی در چرخه فعالیت ذوب آهن مجدداً شروع به کار کرده که امیدوارم با معرفی بازیکنان خوب به فوتبال کشور و تیم بزرگسالان ذوب آهن این روند تکمیل شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن افزود: این را باید اضافه کنم مدیرعامل کارخانه نیز از نتایج فعلی ذوب آهن راضی نیست و بی شک حق هم دارد. کارخانه تمام تعهدات و شرایط را فراهم کرده است و این نتایج در خور نام ذوب آهن نیست.

وی با عذرخواهی از هواداران ذوب آهن به دلیل نتایج ضعیف گفت: از تمام هواداران ذوب‌آهن باید عذرخواهی کنم. آن نتایجی که مدنظر این هواداران است کسب نشده اما باشگاه تمام توان خود را برای ایجاد شرایط خوب به کار گرفته و کوتاهی نبوده است. در شرایط فنی عملکرد رضایت بخش نبوده اما این مورد تنها برای تیم فوتبال بزرگسالان بوده و دیگر تیم‌های باشگاه جزو مدعیان بوده‌اند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.