مرفاوی: شرایط تیم ملی جوانان اصلا خوب نیست/ قایدی باید قدر خودش را بداند

سرمربی تیم جوانان ایران از شرایط اردویی این تیم ابراز نارضایتی کرد.

مرفاوی: شرایط تیم ملی جوانان اصلا خوب نیست/ قایدی باید قدر خودش را بداند

صمد مرفاوی در گفتگو با ایلنا، در خصوص آخرین شرایط تیم ملی جوانان ایران، اظهار داشت: ما 4 اسفند ماه به مسابقات اعزام می‌شویم.شرایط تیم ما بد نیست خوب است! فعلاً که محمدامین حزباوی و میلاد کُر را در اختیار تیم ملی جوانان قرار نداده اند. شرایط اردویی تیم هم زیاد جالب نیست. آن برنامه ای که می خواستیم هنوز فراهم نشده است. 10 روز دیگر می خواهیم به مسابقات اعزام شویم برنامه های ما هنوز اصلا عملی نشده است. برنامه برای اردو و تمام کارهایی که باید برای ما می کردند هیچی انجام نشده است. اما متاسفانه بعضی می نویسند که تمام برنامه ها از پیش تعیین شده و انجام می شود. کدام برنامه را دادیم و انجام شده؟

وی درباره سختی گروه ما سید چهار قرار گرفتیم طبیعی است که تیم ما قرعه سختی داشته باشد. حتی ویتنام در سید بندی جلوتر از ما بود و در سید 3 قرار داشت. ولی تیم ما تیم خوبی است و بازیکنان توانمندی دارد اما این کافی نیست. نیاز به اردو داریم و در ایران هم قرار بود که در هتل باشیم اما ما را به هتل آکادمی بردند. با این وضعیت آب و هوایی زمین مطلوبی در اختیار ما نیست و نصف زمین چمن را از برف تمیز کردند! کل تیم ما در نصف زمین تمرین می کند. شرایط تغذیه تیم هم اصلاً جالب نیست. انتظارات ما برآورده نشد.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران درباره امیدواری برای صعود از گروه در شرایط بد تدارکات تیم ملی جوانان، اعلام کرد: ما همیشه امیدوار هستیم. امیدواریم با تلاشی که بچه‌ها و کادر فنی دارند امیدواریم بتوانیم صعود کنیم. ولی پشتیبانی خوبی نداریم و تدارکات مناسبی نداریم.

سرمربی تیم جوانان ایران از شرایط اردویی این تیم ابراز نارضایتی کرد.

مرفاوی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر گفت: استقلال به صدر جدول آمد. مهدی قایدی نشان داد بازیکن توانمندی است باید قدر خودش را بداند که بتواند به تیم هم کمک کند. درباره مربی استقلال نمی توانم صحبت کنم فقط امیدوارم او آرامش داشته باشد تا تیم موفق شود. اگر ساپینتو آرامش داشته باشد شرایط تیم فرق می‌کند. چون درگیر اردوی تیم ملی جوانان هستم، در جریان فحاشی ساپینتو به مربیان ایرانی نیستم، ندیدم و نشنیدم.

وی درباره عملکرد خط حمله استقلال در 4 بازی اخیر، تصریح کرد: استقلال خط حمله توانمند و خوبی دارد و می‌تواند به هر تیمی گل بزند. امیدوارم همینطور به روندش ادامه بدهد.

درباره انتقادات به رضاوند و ارائه عملکرد متفاوت او در بازی‌های اخیر، گفت: انتقادات همه جا هست. مهم این است که بازیکنان برای بازی در تیم خودشان تمرکز داشته باشند و بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران در پاسخ به اینکه مربی تیم ملی بزرگسالان خارجی یا داخلی باشد، گفت: چون مربی ایرانی را دوست دارم می گویم، آرزو می کنم مربی خارجی انتخاب شود. نمی توانم جزییات مسئله را بشکافم اما امیدوارم مربی ایرانی بیاید.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.