پورعلی گنجی: 3 امتیاز مهم کسب کردیم/ مربی‌ای به تیم ملی بیاید که زیرساخت‌ها را درست کند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل ذوب‌آهن 3 امتیاز مهم کسب کردیم.

پورعلی گنجی: 3 امتیاز مهم کسب کردیم/ مربی‌ای به تیم ملی بیاید که زیرساخت‌ها را درست کند

مرتضی پورعلی گنجی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن در مورد جهش بلند سرخ‌پوشان برای کسب قهرمانی اظهار داشت: خدا را شکر 3 امتیاز مهم کسب کردیم. با بازی خوبی که در نیمه دوم انجام دادیم توانستیم این 3 امتیاز مهم را به دست آوریم.

وی در مورد اینکه ظاهرا دوست داشت در این مسابقه اخراج شود، زیرا مدام به وحید کاظمی اعتراض می‌کرد و حتی بابت این موضوع کارت زرد گرفت، توضیح داد: کار ما تکل زدن است، در صحنه‌ای که کارت گرفتم به خاطر اعتراض به من کارت داد، در غیر این صورت بازیکن حریف شبیه‌سازی کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه علیرضا بیرانوند مدام به او گفت اعتراض به داوری را رها کند، پاسخ داد: در این شرایط از فصل نباید بازیکنی از دست بدهیم، اما متاسفانه برای دیدار بعدی سروش رفیعی را نداریم. باید با تمرکز کافی جلو برویم تا همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم.

پورعلی گنجی در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی کشورمان توضیح داد: فعلا در مورد تیم ملی هیچ چیزی نمی‌دانم. امیدوارم تصمیمی گرفته شود و مربی‌ای بیاید که زیرساخت‌های فوتبال ما با حضور او درست شود. هر کسی که می‌خواهد باشد؛ چه کی‌روش و چه هر مربی دیگری که قرار است به ایران بیاید باید زیرساخت‌ها را درست کند تا نسل این فوتبال را مانند 8-7 سال قبل تغییر بدهیم. با این کار می‌توانیم در آسیا با اول بودن جلو برویم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.