حسینی: مقابل سپاهان باید بهتر از دیدار با پرسپولیس باشیم

امیدوارم بازیکنان ما مقابل سپاهان بدون اشتباه باشند و بتوانیم روز خوبی را پشت سر بگذاریم.

حسینی: مقابل سپاهان باید بهتر از دیدار با پرسپولیس باشیم

به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، با توجه به پرواز دیرهنگام اعضای تیم سپاهان به تهران و همزمانی تمرین تیم فوتبال پیکان با زمان نشست خبری و فشردگی لیگ برتر، نشست خبری قبل از مسابقه پیکان و سپاهان با هماهنگی روابط عمومی سازمان لیگ برگزار نشد.

سید مجتبی حسینی در گفت‌وگو با بخش رسانه‌ای باشگاه پیکان شرکت کرد و درباره بازی حساس روز شنبه و موضوعات دیگر به صحبت پرداخت. حسینی در خصوص شرایط پیکان گفت: بعد از مسابقه با پرسپولیس و عملکرد خوبی که داشتیم، به بچه‌ها گفتم آن مسابقه و اتفاقاتش را فراموش کنند. تمرینات خوبی انجام دادیم و آنالیز دقیقی روی تیم سپاهان داشتیم. بازی بسیار سختی در پیش داریم. امیدوارم بازیکنان بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند و نتیجه مطلوبی به دست بیاوریم.

وی درباره خودروسازان در این برهه از لیگ برتر به‌صورت متوالی با تیم‌های مدعی بازی‌ می‌کنند، گفت: این هم از شانس ماست که چنین قرعه‌ای نصیب‌مان شده است و آن را به فال نیک می‌گیریم. مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام دادیم، اما باید مقابل سپاهان بهتر کار کنیم. این تیم بسیار پُرمهره است و از کادر فنی خوب و بادانشی سود می‌برد.

سرمربی پیکان در ادامه تصریح کرد: کارمان مقابل چنین تیمی بسیار سخت است، اما بسیار امیدوار هستم تا یک نمایش خوب دیگر داشته باشیم. امیدوارم بچه‌ها مسائلی که به آنها گفتیم را درست اجرا کنند و بتوانیم نتیجه خوبی از این بازی برداشت کنیم.

حسینی درباره اینکه تا پایان هفته سیزدهم لیگ برتر بیشترین تعداد بازیکنان جوان را در ترکیب اصلی پیکان به زمین فرستاده، بیان کرد: من همیشه کار کردن با بازیکنان جوان را دوست دارم. اعتقاد دارم که ما معلم هستیم و باید به این جوانان فرصت بدهیم تا توانایی های خود را نشان بدهند. این جوانان، آینده فوتبال ایران را می‌سازند و خوشحالم با کمک همکارانم توانسته‌ایم جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه به جوانان پیکان اعتقاد و اعتماد دارد، خاطرنشان کرد: جاهایی به‌خاطر کم‌تجربگی‌ آنها ضرر کردیم، اما از بازی دادن به جوانان لذت می‌برم و خوشحالم کاری که در باشگاه پیکان انجام می‌دهیم، خروجی دارد. ما مربیان باید در پایان فصل بتوانیم بگوییم خروجی کارمان چه بوده و بگوییم چند بازیکن جدید به فوتبال معرفی کردیم. این وظیفه مهمی است که بر گردن ما قرار گرفته است.

سرمربی پیکان با بیان اینکه بازیکنان جوان باید مسائل زیادی را در نظر بگیرند، عنوان کرد: آنها باید تحت هر شرایطی از حاشیه دور باشند و قدر فرصتی را که در اختیارشان قرار گرفته، بدانند. امیدوارم بازیکنان ما مقابل سپاهان بدون اشتباه باشند و بتوانیم روز خوبی را پشت سر بگذاریم. با تمام احترامی که برای سپاهان قائل هستم،‌ باید بگویم که برای موفقیت در این بازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم و کوتاه نخواهیم آمد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.