فروردین: بازیکنان تیم ملی برای پاداش بازی نمی‌کنند/ با کی‌روش خوش‌بین هستیم

ملی‌پوشان برای پاداش بازی نمی‌کنند. جام جهانی سکوی پرتابی برای بازیکنان است و خوشحال کردن مردم برای آنها اهمیت دارد.

محمد مهدی فروردین در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: پیام ملت ایران را به اعضای تیم رساندیم و گفتیم که قلب ملت به عشق شما می‌تپد. بازیکنان تیم ملی قول دادند با تمام وجود بازی می‌کنند و شک ندارم اتفاقات خوبی رقم می‌خورد. در مجلس تمام قد از ملی‌پوشان حمایت می‌کنیم و این تیم امید مردم است.

وی با بیان اینکه جام جهانی شرایطی ویژه دارد، تصریح کرد: دوره آماده‌سازی کوتاهی داشتیم و فدراسیون فوتبال از تیم ملی حمایت کرد. بازیکنان از لحاظ روحی و فنی هم‌قسم شدند تا اتفاقات خوبی رقم بزنند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای ملی‌پوشان در نظر گرفته می‌شود یا خیر، گفت: ملی‌پوشان برای پاداش بازی نمی‌کنند. جام جهانی سکوی پرتابی برای بازیکنان است و خوشحال کردن مردم برای آنها اهمیت دارد. وظیفه داریم آنچه را که برازنده ملی‌پوشان است، برای آنها فراهم کنیم و کم نمی‌گذاریم. با رئیس جمهور، جلسه‌ای با حضور مربیان و بازیکنان تیم ملی خواهیم داشت و امیدوارم قول پاداش ویژه را از رئیس جمهور بگیریم.

فروردین راجع به مسئله خدمت سربازی بازیکنان تیم ملی ایران بیان کرد: این مسئله مطرح است و در دستور کار مجلس، دولت و ستاد کل نیروهای مسلح خواهد بود. خدمت یکی از دغدغه‌های ملی‌پوشانی است که در آستانه خدمت هستند و امیدوارم آن را برطرف کنیم.

وی درخصوص تأثیر کارلوس کی‌روش در تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: وقتی مربی وارد باشگاه می‌شود، باید مطابق با فلسفه باشگاه فعالیت کند. کی‌روش فلسفه بازی مدنظر خودش را بر اساس داشته‌های تیم ملی و بازیکنانی که مدت‌ها با آنها کار کرده، در تیم پیاده می‌کند و با او به تیم ملی خوش‌بین هستیم.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها