درخشان: صحبت در مورد قهرمانی پرسپولیس زود است

پرسپولیس روانتر از بازی‌های قبلی بازی کرد و هماهنگی خوبی بین خطوط تیم برقرار شده بود.

هافبک ملی پوش اسبق تیم سرخپوشان گفت: پرسپولیس نسبت به بازی‌های قبلی روان‌تر و زیباتر بازی کرد و به هدفش رسید.

حمید درخشان درباره پیروزی پرسپولیس مقابل هوادار در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت : تیم گل محمدی بازی را خیلی خوب شروع کرد و به گل هم رسید تا با استرس کمتر به فکر گل‌های بعدی باشد. به نظر من پرسپولیس روانتر از بازی‌های قبلی بازی کرد و هماهنگی خوبی بین خطوط تیم برقرار شده بود.

وی افزود: در این بازی هافبک‌های پرسپولیس عالی بازی کردند و به موقع در کارهای دفاعی و هجومی مشارکت داشتند. خط حمله همیشه نیاز به خط هافبک خوب دارد و تا مهاجمان تیم تغذیه شودند.

درخشان ادامه داد : البته باید کارهای ترکیبی و گروهی تیم بیشتر شود و گل اول تیم هم روی یک کار گروهی به زیبایی به ثمر رسید، گل دوم و سوم پرسپولیس روی حرکت انفرادی و نبوغ صادقی شکل گرفت که در نوع خود جالب بود.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در خصوص بازی صادقی گفت: قرار نیست صادقی فقط در یک بازی چنین نمایشی داشته باشد و هواداران تیم انتظار دارند هم صادقی و دیگر بازیکنان با کیفیت بالا در میدان ظاهر شوند. تفاوت بازی کردن در پرسپولیس همین است که محکوم هستید بازیکن معمولی نباشید.

هافبک اسبق تیم ملی کشورمان در پایان خاطر نشان کرد: گرچه پرسپولیس نشان داد مدعی اول قهرمانی است ولی هنوز زود است در این مورد صحبت کرد و از هفته هشتم و نهم می‌توان ارزیابی کرد که پرسپولیس در چه شرایطی قرار دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها