«بند» محصول مشترک سینمای ایران و فرانسه در جشنواره فیلم کوتاه تهران

سانس های فیلم «بند» نخستین فیلم کوتاه علیرضا میرزائی که دربخش مسابقه سی وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بنمایش درمی آید، مشخص شد.

«بند» محصول مشترک سینمای ایران و فرانسه در جشنواره فیلم کوتاه تهران

سرویس فرهنگی مستقل آنلاینسانس های فیلم «بند» نخستین فیلم کوتاه  علیرضا میرزائی که دربخش مسابقه سی وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به‌نمایش درمی آید، مشخص شد.

به گزارش سینما سینما، روزها و ساعات نمایش این فیلم، سه‌شنبه ۲۱ آبان ساعت ۱۸:۳۰ سالن‌های یک و دو و پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۶:۳۰ سالن شماره یک پردیس سینمایی ملت است.

دراین جشنواره ۶۷ فیلم از بین بیش از ۱۰۰۰ فیلم رسیده، انتخاب شده که از ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می شود.

علیرضا میرزائی پیش از این، بعنوان فیلمبردار و تدوین گر مدت هفت سالی در یک کانال تلویزیون فرانسه کار کرده است.

خلاصه داستان بند : جوخه ای نظامی، محکومی را که مجازات سنگینی دارد به مکانی خشک و بی انتها در کویری می برند. او را در محلی پیاده کرده و دستبند وی را باز می کنند. فرمانده گروه خط مربع شکلی دراطراف زندانی می کشد و به وی دستور می دهد که از آنجا خارج نشود. سپس همه گروه نظامی محل را ترک می کنند. زندانی نمی داند چه بکند…

عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان: علیرضا میرزائی، فیلمنامه: محمد حقیقت، مدیر فیلمبرداری :  رضا تیموری، تدوین : محمد حقیقت – علیرضا میرزائی، تهیه کننده: الکساندر کوتان – پا ویون ۳۰فرانسه. با شرکت : محمد بهمن زاده و احمد بهرامی.

بند محصول مشترک ایران و فرانسه به مدت زمان ۱۳ دقیقه و محصول ۲۰۱۹ است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها