مجلس به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش گفت که نصایح گرم و مشوقانه کارشناسان در آهن سرد مدیران وزارت آموزش و پرورش بی تاثیر شده است.

مجلس به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش

مهدی اسماعیلی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس، خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: بر همگان واضح و مبرهن است که آموزش و پرورش در توسعه کشور نقش مهم و اساسی دارد و اینجانب با سال ها سابقه خدمت در آموزش و پرورش و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی باید بگویم که متاسفانه امروز آموزش و پرورش ما حال خوشی ندارد.

وی در ادامه اظهار کرد: بدنه مدیریتی این وزارتخانه ضعیف و ناتوان بوده و دچار روزمرگی شده است، توان لازم را ندارد و نصایح گرم و مشوقانه کارشناسان در آهن سرد مدیران این وزارتخانه بی تاثیر شده است.

نماینده مردم میانه در مجلس، تصریح کرد: عدم به روز رسانی محتواهای آموزشی و عدم توجه به سند توسعه ای و تحول آموزش و پروش و تحقیر معلمان و کادر آموزش و پرورش در پرداخت مطالبات قانونی از جمله مشکلات این وزارتخانه است.

اسماعیلی خطاب به رئیس جمهور گفت: از عملکرد این وزارتخانه نه پیشکسوتان، نه معلمان و نه اولیا راضی نیستند و بدانید مجلس در راستای وظیفه نظارتی خود به دنبال استیضاح وزیر آموزش و پرورش است و این بخش مهم با این مدیریت فعلی به سرمنزل نمی رسد. بهتر است خودتان به سراغ تغییر و تحول در وزارت آموزش و پرورش بروید.

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها