شکایت شورای نگهبان از نماینده سابق بیجار در دادسرای رسانه رد شد

به گزارش خبر نگار مستقل، محمد محمد رضایی نماینده سابق بیجار مطلبی علیه عباس کدخدایی قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان در کانال مجازی شخصی نشر می دهد.

شکایت شورای نگهبان از نماینده سابق بیجار در دادسرای رسانه رد شد

درج این مطلب با شکایت دفتر حقوقی وقوانین شورای نگهبان  مواجه شده و پرونده ای در شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل می گردد.

در نهایت بازپرسی شکایت  دفتر حقوقی شورای نگهبان را وارد ندانسته و قرار منع تعقیب محمد محمدرضایی نماینده سابق بیجار را صادر و ابلاغ کرد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس ششم در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار ما افزود.در جریان انتخابات مجلس یازدهم مطلع شدم فردی که خودرا سرتیپ سپاه و دکتر شاغل در بیماستان بقیه الله معرفی می کرد. از داوطلبان نمایندگی در یکی از شهرهای استان کردستان مطالبه چهار میلیارد وجه برای تایید صلاحیت او می کرد. اینحانب به مجرد اطلاع از موضوع مراتب را از طریق پیامک تلفنی برای آقای عباس کدخدایی مخابره و درخواست پیگیری کردم. 

با احضار کاندیدای مذکور به حفاظت اطلاعات شورای نگهبان و انجام تحقیقات از وی و اخذ مدارک مربوط به یک شماره حساب ارزی که قرار بوده از آن حساب پول به این فرد داده شود. وهمچنین ضبط فایل صوتی تماس همان فرد در محل حفاظت اطلاعات که طرف در همان وقت با فرد داوطلب تماس می گیرد. 

تعقیب و مراقبت از فرد مورد نظر در دستورکار مسئول حفاظت اطلاعات شورای نگهبان و پلیس امنیت تهران قرار می گیرید. اما بدلایل نامعلومی در همان ایام مسئول حفاظت اطلاعات تغییر یافته و تعقیب ومراقبت متوقف می شود. از این بابت ودرپی تایید صلاحیت دوتن از داوطلبان رد صلاحیت شده در شورای نگهبان مطالبی انتقادی از آقای کدخدایی و عملکرد آن شورا نوشتم که اسباب شکایت دفتر حقوقی و قوانین شورای نگهبان شد.

بعدهها همان فرد خودرا مدیرکل بیوترور استان تهران معرفی و شخص داوطلب را از ارائه هرنوع اطلاعات به مراجع قضایی و نظارتی برحذر می دارد. 

این نماینده ادوار تاکید کرد .کماکان مصمم به تعقیب این فرد هستم که درحال حاضر در نقش کارچاق کن در وزارت بهداشت و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مشغول فعالیتهای مجرمانه است. 

عضو شورای مرکزی مجمع نمایندگان گفت این متهم که متاسفانه به اعتبار پدرشان در دستکاههای قضایی و نظامی ذینفوذ هستند. مدتی نیز خودرا خواهر زاده ریاست محترم کمیسیون بهداشت درمان مجلس شورای اسلامی معرفی در نقش رابط بین شرکتهای پزشکی و سازمان غذا وداروی وزارت بهداشت و سازمان مدیریت فعالیت و بابت وصول مطالبات برخی از شرکتها تا بیست درصد پورسانت می گرفته است. این فرد مدتی در هیئت امنا ارزی نفوذ ودر حال حاضر عضو ستاد کرونا شده است . در حالی که خود نوعی کرونا است

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها