یکی از خویشاوندان حداد عادل از لیست خط خورد!

روح‌الله نجابت از لیست «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» خط خورد. بازداشت رییس دفتر او و عضو شورای شهر نزدیک به او، علت حذف او از لیست است؟

یکی از خویشاوندان حداد عادل از لیست خط خورد!

روح الله نجابت، نماینده کنونی شیراز، که اخیرا مسئول دفترش توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شده، از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب این شهر برای انتخابات مجلس آینده کنار گذاشته شد.

عملکرد روح الله نجابت در چهار سال گذشته و دخالت‌های او‌ در امور اجرایی از جمله انتصاب برادر فاقد تجربه‌اش به عنوان مدیرکل بازرسی استانداری فارس واکنش‌های منفی زیادی را در پی داشته است.

از سوی دیگر، بازداشت یک عضو شورای شهر شیراز که به نجابت منتسب بود، به اتهام تخلفات مالی و نیز بازداشت مسئول دفتر این نماینده توسط یک نهاد امنیتی نیز ابهامات و انتقادات زیادی در افکار عمومی درباره وی به دنبال داشت.

در چنین شرایطی، روح الله نجابت به رغم توصیه‌هایی که از تهران برای گنجاندن او‌ در فهرست شورای ائتلاف شیراز صورت گرفته بود، در مرحله نیمه نهایی انتخاب کاندیداهای شورای ائتلاف این شهر نتوانست آرای لازم را کسب کند و حتی در بین ۱۲ نفری که قرار است ۴ کاندیدای نهایی شیراز از میان آنها انتخاب شوند قرار نگرفت و بدین ترتیب از لیست نیروهای انقلاب کنار گذاشته شد.

شنیده‌ها حاکی از آنست نجابت دارای نسبت خویشاوندی با حداد عادل رئیس شورای ائتلاف کشور است اما به نظر می‌رسد با توجه به رای قاطع بدنه ائتلاف در شیراز برای کنار گذاشتن او از لیست انتخاباتی، توصیه‌های جدید پایتخت نشینان اثر چندانی نداشته باشد./انتخاب

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها