با همه تبلیغات سوء دشمنان مردم ما پای انقلاب هستند

به فضل الهی هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید

دشمنان به فضل الهی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند چون با همه تبلیغات سوء دشمنان و القای یاس و ناامیدی‌هایشان، مردم ما پای انقلاب هستند.

به فضل الهی هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید

حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در دهمین اجلاسیه منطقه‌ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با علما و فضلای محترم استان‌های تهران، البرز و سمنان که در محل مجتمع آموزشی فرهنگی آدینه تهران در حال برگزاری است، سلام ویژه و گرم رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) را به شرکت کنندگان در این اجلاسیه ابلاغ کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخشی از سخنان خود به حمایت و پشتیبانی مردم از نظام اسلامی و ارزش‌های دینی اشاره و تأکید کرد: با همه تبلیغات سوء دشمنان و القای یاس و ناامیدی که صورت می‌گیرد، مردم ما پای انقلاب هستند و مردم با حضورشان در عرصه‌های مختلف همچون راهپیمایی‌ها، اربعین‌ها و عاشوراها همه طراحی‌ها و القائات دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اظهار کرد: راهپیمایی عظیم اربعین و همچنین راهپیمایی میلیونی اخیر ۲۲ بهمن امسال با همه مشکلاتی که مردم دارند نشان داد مردم پای نظام و ارزش‌ها ایستاده‌اند و دشمنان به فضل الهی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و انشاالله این پرچم به دست مقام معظم رهبری -مد ظله العالی- به دست صاحب اصلی آن حضرت ولیعصر (عج) برسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.