دشمن آن خودروسازی است که به اسم خودرو تابوت مرگ به مردم می فروشد

دشمن خودروسازی است که به اسم خودرو تابوت مرگ به مردم می فروشد و آن گروهی است که شیفته تحریم و انزوای بین‌المللی است.

دشمن آن خودروسازی است که به اسم خودرو تابوت مرگ به مردم می فروشد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران متعلق به همه است و کسی نمی تواند تفکر جوان و شهروند ایرانی را به واسطه دیدگاه هایش منجمد کند، گفت: ایران در رگ هایش خون هزاران شهید را جای داده و هیچ کسی اجازه ندارد دختران و پسران ایرانی که ثمره ۴۴ سال انقلاب هستند را ناامید کند.

به گزارش ایسنا، روح الله حضرت پور در نطق میان دستور خود در جلسه علنی سه شنبه (دوم اسفند) مجلس شورای اسلامی خطاب به ملت ایران بیان کرد: در طول ۴۴ سال گذشته شما با پوست، گوشت و استخوانتان از مرزها و عزت ایران دفاع کردید و تاریخ را در مقابل این حماسه ها انگشت به دهان گذاشتید، اما افسوس که در وانفسای این دوران تعیین کننده، دشمن داخلی با نقاب موجه در تاریکی غفلت وارد سنگرهایمان شد و ملت مقاوم ایران را ناامید ساخت.

وی در توضیح اینکه دشمن داخلی کیست؟ عنوان کرد: دشمن داخلی همان مدیران و عناصر خائنی هستند که به دلایل مختلف مانند دلالی و باندبازی و ناکارآمدی مسبب وضعیت امروز کشور هستند، دشمن داخلی عنصر افراطی نادانی است که با اظهارات خام ملت ایران را عصبانی و نسبت به آینده ناامید می‌سازد، دشمن همان جریانی است که با برچسب زنی به شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و دهن کجی به قانون اساسی کشور دلسوزان نظام را گوشه نشین می‌کند. دشمن خودروسازی است که به اسم خودرو تابوت مرگ به مردم می فروشد و آن گروهی است که شیفته تحریم و انزوای بین‌المللی است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه با هشدار نسبت به وضعیت معیشت مردم به رییس جمهور یادآور شد: انقلاب آمد که حق مظلوم را از ظالم و حق ملت را از مدیران ناکارآمد بستاند.

وی افزود: برخی دفاع از حق مردم توسط نماینده مردم را نامشروع جلوه داده و می خواهند نمایندگان تسلیم شده و سکوت اختیار کنند. ملتی که پشت دیوار اینترنت نامحدود از فعالیت های خود چشم بسته اند آنگاه می بینند خانواده و فرزندان مدافعان صیانت در پس شرکت های آمریکایی و کانادایی فروشنده فیلترشکن شده و از وضعیت کشور برای خودشان کیسه دوخته اند. ملتی که صبورانه کمتر می خورد و کمتر می پوشد آنگاه اظهارات نسنجیده برخی خواص افراطی بر تنشان فرو می رود و تنها پناهشان رهبری است که هوشمندانه همه گروه ها و تفکرات را در آغوش می گیرد و پدرانه با صدور فرمانی ارزشمند بر ضرورت اتحاد ملی تاکید می کند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.