شهردار تهران قیمت سطل آشغال‌ را اعلام کرد

زاکانی شهردار تهران در پاسخ به این سوال که نرخ سطل اشغال چقدر است چون در این مورد حواشی ایجاد شده بود، گفت: قیمت سطل آشغال ۷ میلیون تومان است. دقیقش همین است نه ۵ میلیون نه ۱۵ میلیون.

به گزارش مستقل آنلاین؛ به نقل از ایلنا، شهردار تهران گفت: ما کسری بودجه نداریم. سال گذشته به لطف الهی ۹۹ درصد بودجه ما محقق شد که نسبت به سال‌های گذشته بی‌نظیر بود. امسال هم کسری بودجه نداریم نهایت رعایت برای مردم عزیز زا هم انجام می‌دهیم که خود این موضوع برای ما گشایش‌هایی به همراه خواهد داشت.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع خبرنگاران بعد از جلسه هیئت دولت درباره آخرین وضعیت رسیدگی به ساختمان‌های ناایمن گفت: قرار است از شش طبقه به بالا را بررسی کنند و برای هر ساختمان یک دفترچه‌ای تشکیل شود و بعد از آن سه دسته شوند. یک دسته ساختمان‌هایی که ایمنی دارند، یک دسته ساختمان‌هایی که با بازسازی ایمن می‌شوند و دسته سوم ساختمان‌هایی که نیاز به نوسازی دارند. ما برای هر کدام برنامه خاص داشته باشیم.

وی افزود:‌ چون این کار هنوز انجام نشده هر ادعایی صورت می‌گیرد و تنها کاری که انجام شده فقط ناظر به حوزه آتش‌نشانی است ولی در این کاری که ما انجام می‌دهیم دستگاه‌های مختلف مانند نظام مهندسی و نظامات مختلف هستند وانشالله جمع‌بندی خوب و گره‌گشایی خواهیم داشت.

زاکانی در پاسخ به این سوال که در ناآرامی‌های اخیر چه مقدار به اموال عمومی و شهرداری آسیب وارد شده است، گفت: بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان آسیب وارد شده است.

وی در پاسخ به این سوال که نرخ سطل اشغال چقدر است چون در این مورد حواشی ایجاد شده بود، گفت:  قیمت سطل آشغال ۷ میلیون تومان است. دقیقش همین است نه ۵ میلیون نه ۱۵ میلیون.

شهردار تهران در خصوص اینکه کسری بودجه شهرداری در حال حاضر چقدر است، گفت: ما کسری بودجه نداریم. سال گذشته به لطف الهی ۹۹ درصد بودجه ما محقق شد که نسبت به سال‌های گذشته بی‌نظیر بود. امسال هم کسری بودجه نداریم نهایت رعایت برای مردم عزیز را هم انجام می‌دهیم که خود این موضوع برای ما گشایش‌هایی به همراه خواهد داشت. روز گذشته برای ساخت و ساز ۱۵۰ هزار واحد در تهران تفاهمی ایجاد شد. ۱۸۰ هزار واحد در سال را در حال پیگیری‌اش هستیم که جمعا بالغ بر ۴۰۰ هزار واحد را تفاهم کردیم که عمدتا از بافت فرسوده و زمین‌های ذخیره شهری است.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها