به مردم بگویید که این آمریکاست که غرق در مشکلات است نه ایران

مردم باید کشورشان را با آمریکا و ...مقایسه کنند و ببینند که آنها چطور غرق در مشکلات هستند.

به گزارش مستقل آنلاین فرمانده کل سپاه گفت: مردم با یک مقایسه ساده می فهمند که چطور آمریکا زیر بار مشکلات در حال نابود شدن است

فرمانده کل سپاه با اشاره به شکست آمریکایی‌ها در پیگیری راهبرد تحریم و فشار حداکثری خاطرنشان کرد: وقتی در جنگ اقتصادی هستیم، اما هیات و شکل یک کشور شکست خورده را نداریم این نشانه پیروزی و بیانگر این حقیقت است که مردم باور دارند کشور در مسائل نظامی، سیاسی و پیشرفت‌های فرهنگی به سمت اقتدار، پیشرفت و برانگیختگی می‌رود.

وی با اشاره به اینکه بیرق‌داران علم و آگاهی باید حقیقت دشمن را به خوبی بیان کنند، تصریح کرد: دشمن قادر به رویارویی شفاف، صریح و صادقانه در میدان مبارزه با شما نیست، نگاهی به این فضای مجازی و موهومی بیندازید، به گونه‌ای آن آراسته‌اند که در آن همه چیز مبهم و تردیدپذیر دیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مساحت سیاسی آمریکا در حال عقب رفت و شکست است، خاطرنشان کرد: دولت سازی‌های متداول آمریکا را که به صورت دومینو در حال شکست است؛ خوب نگاه کنید. به فرار آن‌ها از افغانستان توجه کنید. به شکست‌های آنان در سوریه و مصر نظر کنید. به برنامه‌ها و طرح‌های کلانی که در رژیم صهیونیستی به پا کرده بودند، ولی به حاشیه کشیده شد دقت کنید. این موارد نشانه‌هایی هستند که از یک اتفاق بزرگ خبر می‌دهند و آن شکست آمریکا است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: دشمنان ما امروز حتی نمی‌توانند به یکدیگر کمک کنند آن‌ها از هم گسسته و جدا شده‌اند، چرا که صیغه اخوت آن‌ها را شیطان رجیم خوانده است و عناصر و عواملی که که آن‌ها را بهم متصل می‌کند از بین رفته است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه امروز نه عربستان می‌تواند برای آمریکا کاری کند، نه آمریکا برای عربستان گفت: عربستانی که با پول به کمک آمریکا می‌رسید امروز برای حل مشکلات اقتصادی خود کم توان شده است.

سرلشکر سلامی به هادیان سیاسی تصریح کرد: واقعیات را به مردم بگویید. کشور خودتان را با کشور‌های که قدرت بی‌سابقه‌ای در فیلم و سریال و ادراک سازی و مدیریت دارند، مقایسه کنید. با دقت تفاوت‌ها را احصا کنید. آن وقت روشن می‌شود کدام کشور غرق در سختی‌ها و مشکلات است. مطمئنا خواهید دید که مشکلات دشمنان ما بسیار بیشتر از مشکلات ما است.

فرمانده کل سپاه دریا، انرژی، زمین، دانش، هوش، ایمان، مکتب، عاشورا، امام حسین (ع)، امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب را از سرمایه‌های و داشته‌های قدرتمند ایران اسلامی توصیف و افزود: در کجای عالم با وجود سختی‌ها و دغدغه‌های موجود مردم با شور و شعف این چنین در روز عید غدیر به خیابان می‌آیند؟ دشمن چشم دیدن این‌ها را ندارد و تمام سعی خودش را می‌کند تا با روح شیطانی‌اش در جهت عکس این حقایق صحبت کند.

فرمانده کل سپاه در تبیین وضعیت امروز ملت ایران و دشمنان نظام و انقلاب گفت: شما امروز می‌توانید در سواحل مدیترانه قدم بزنید و قدرت اسلام را ببینید. کلافگی دشمن به وضوح دیده می‌شود. دشمن برای شکست ما تمام مسیر‌ها را رفته است. هیچ قدرتی نیست که اعمال نکرده باشد. هر آنچه که بوده انجام داده است، اما به نتیجه نرسیده است.

سرلشکر سلامی در پایان اظهار داشت: امروز فراوانی جمعیت، قویترین رکن قدرت ما است. ما نیازمند تربیت افرادی مومن، متعهد، منسجم و بصیر هستیم. انقلاب ما از طریق همین مردم به پیروزی رسیده است. نصر و فتح و ظفر الهی که هر سه برای غلبه بر دشمن کفایت می‌کند همراه ما است. دشمن می‌خواهد با وارونه سازی تاریخ، مهره‌های طواغیت را قهرمان نشان دهد. دشمن می‌خواهد این انقلاب را که خانه‌شان را خانه عنکبوت کرده است از میان بردارد، اما شما ناامید نشوید و به نصر و فتح و ظفر الهی امیدوار باشید که پیروزی حتمی است./فارس

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها