تقاضای وزارت بهداشت برای استخدام ۷۷ هزار نیروی جدید

مدیر‌کل منابع انسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه به دنبال به‌کار‌گیری نیروهای طرحی هستیم، گفت: ما در وزارت بهداشت تقاضای ۷۷ هزار مجوز استخدامی دادیم.

تقاضای وزارت بهداشت برای استخدام ۷۷ هزار نیروی جدید

نماینده وزیر بهداشت همراه با معاون سیاسی فرماندار، شورای شهر، شهردار و همچنین نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس یازدهم شورای اسلامی با حضور در منزل مولانا توکلی با امام جمعه شهرستان تایباد دیدار کردند.

مدیرکل مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت در این جلسه اظهارداشت: از بیمارستان خاتم الانبیا (ص) تایباد بازدید داشتیم و فضای فرسوده آن را دیدیم و گزارش آن را تقدیم مسئولان در پایتخت خواهیم کرد.

احمد جوانمرد افزود: برای راه‌اندازی بیمارستان 164 تخت خوابی تایباد، باید موضوع در سازمان برنامه و بودجه مصوب شود، ممکن است برای سال آینده تصویب نشود ولی پیگیری می‌کنیم شاید بتوانیم استارت آن را از سال آینده بزنیم.

وی درباره‌ تعیین وضعیت نیروهای طرحی دوره کرونا گفت: درباره نیروهای طرحی، در وزارت بهداشت به دنبال به‌کار‌گیری آنها هستیم، اما سازمان استخدامی باید مجوز بدهد. تفکر آنها این بود که نیروی طرحی یعنی دانشجو، ما توانستیم آنها را قانع کنیم. ‌به دنبال استخدام آنها و بومی‌گزینی هستیم و توافقاتی هم انجام شده و پیگیر هستیم.

مدیرکل مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت  تصریح کرد: وزارت بهداشت تمام تلاش خود را می‌کند، ما متهم به پرهزینه‌ترین وزارتخانه هستیم، ولی در واقعیت اینطور نیست، کنترل کرونا با همین تیم درمانگر موجود، جزو افتخارات نظام است.

مدیر‌کل منابع انسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه در کشور 17 هزار نیروی طرحی داریم که در دوره کرونا مشغول خدمت بودند و الان خدمت آنان تمام شده است، گفت: ما در وزارت بهداشت تقاضای 77 هزار مجوز استخدامی دادیم.

وی درباره‌ وضعیت آزمون‌ها و امتیاز کرونا نیز گفت: رهبر معظم انقلاب در خصوص فرموند این نیروها آزمون خود را در دوره کرونا پس دادند و ما به دنبال تبدیل وضعیت آنها هستیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.