نکات مهم مراقبت از کاشت ابرو قبل و بعد از جراحی

یکی از بهترین و موثر ترین راه حل هایی که برای رفع مشکلات ناشی از ریزش ابرو مورد استفاده قرار می گیرد کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران است .در این راه نکات مهم و موثر زیادی وجود دارد که رعایت آنها برای افزایش ضریب موفقیت کار بسیار توصیه می شود. از جمله این نکات می توان به انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، انتخاب کلینیک معتبر و مراقبت های بعد از کاشت ابرو اشاره کرد. نکات مراقبت قبل و بعد از کاشت ابرو تاثیر زیادی بر میزان موفقیت زایمان و همچنین طول دوره بهبودی خواهد داشت.

یکی از بهترین و موثر ترین راه حل هایی که برای رفع مشکلات ناشی از ریزش ابرو مورد استفاده قرار می گیرد کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران است .در این راه نکات مهم و موثر زیادی وجود دارد که رعایت آنها برای افزایش ضریب موفقیت کار بسیار توصیه می شود. از جمله این نکات می توان به انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، انتخاب کلینیک معتبر و مراقبت های بعد از کاشت ابرو اشاره کرد. نکات مراقبت قبل و بعد از کاشت ابرو تاثیر زیادی بر میزان موفقیت زایمان و همچنین طول دوره بهبودی خواهد داشت.

 

توصیه های قبل از کاشت ابرو

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی کاشت ابرو می باشد که با توجه به پیشرفت های صورت گرفته به خوبی با نیازها و انتظارات شما مطابقت دارد. در این مقاله مراقبت ها و توصیه های قبل از کاشت ابرو را برای شما جمع آوری کرده ایم و اگر تصمیم به کاشت ابرو دارید، مطالعه این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

 

توجه به توصیه های قبل از کاشت ابرو منجر به نتیجه با کیفیت بهتر و در نتیجه رضایت بیشتر داوطلب می شود. رعایت برخی از این توصیه ها نیز در حفظ سلامت فرد موثر است. یکی از مهم ترین نکات قبل از کاشت ابرو این است که با پزشک خود در مورد انتظارات کاشت ابرو خود صادق باشید. همچنین پزشک باید مزایا و معایب کاشت ابرو را به صورت کامل و دقیق برای شما توضیح دهد. گاهی اوقات انتظارات کاشت ابرو غیر واقعی است. در چنین شرایطی حتی اگر کاشت ابرو به بهترین شکل ممکن انجام شود، باز هم احساس رضایت نمی کنید.

در جلسات معاینه و مشاوره اولیه لازم است پزشک از کلیه سوابق پزشکی متقاضی، جراحی های زیبایی قبلی و استفاده از داروها و مکمل ها اطلاع داشته باشد. همچنین پزشک باید اطلاعات دقیق و کاملی در مورد کاشت ابرو در اختیار شما قرار دهد و به شما کمک کند تا انتظارات واقع بینانه ای برای کاشت ابرو داشته باشید. لازمه هر عمل موفقیت آمیزی انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران است . برای آشنایی با دکتر کاشت ابرو می توانید به سایت تاپتنا مراجعه فرمایید ، برای آشنایی بیشتر با بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران اینجا کلیک کنید تا با بهترین پزشکان در این زمینه آشنا شوید تا بتوانید بهترین پزشک متخصص خود را انتخاب کنید. در ادامه برخی از مراقبت های قبل از کاشت ابرو آشنا کنیم ، با ما همراه باشید :

  • استراحت کافی شب قبل از درمان : استراحت کافی شب قبل از عمل پیوند توصیه می شود. معمولاً فرد شب و روز قبل از جراحی استرس و اضطراب را تجربه می کند. استرس در خواب و استراحت شما اختلال ایجاد می کند. بسته به اینکه چقدر خودتان را می شناسید، می توانید از روش های مختلفی برای آرام کردن خود و کاهش فشار روحی خود استفاده کنید.
  • به موقع در کلینیک حاضر شوید :مراجعه به موقع به کلینیک درمانی یکی از نکات مهم قبل از عمل کاشت ابرو است. طی معاینات اولیه و جلسات مشاوره، زمان تقریبی مورد نیاز برای کاشت ابرو مشخص می شود. همچنین اگر به موقع به کلینیک بروید، برای جراحی آماده می شوید و در حین جراحی آرامش بیشتری خواهید داشت.
  • استحمام در روز کاشت ابرو : استحمام در روز کاشت ابرو یا روز قبل از آن تاثیر زیادی در رعایت بهداشت قبل از جراحی دارد. با استحمام پوست و مو پاک می شود.

 

کاشت2

مراقبت های بعد از کاشت ابرو 

همانطور که می دانید کاشت ابرو با برداشتن فولیکول های مو از سر یا بدن و کاشت آنها به ابرو انجام می شود. برای این کار حدود 250 تا 400 تار مو نیاز است که البته این تعداد فولیکول مو با توجه به شرایط هر فرد تغییر می کند. بعد از انجام کاشت ابرو برای به دست آوردن بهترین نتیجه و جلوگیری از مشکلات و عوارض احتمالی باید با توصیه ها و مراقبت های بعد از کاشت ابرو آشنا شوید. در واقع، مانند هر عمل جراحی دیگری، باید به بدن خود زمان بدهید تا بازسازی، التیام یابد. در ادامه با گذراندن هر یک از نکات مراقبتی به شما کمک می کنیم دوره نقاهت راحت تری داشته باشید.

از رسیدن رطوبت به ابروها جلوگیری کنید :یکی از مهم ترین توصیه های پزشکان پس از کاشت ابرو، جلوگیری از رسیدن رطوبت به ابرو در روزهای اول است. این کار باید 5 روز ادامه داشته باشد. زیرا در 5 روز اول رطوبت می تواند مشکلات اساسی ایجاد کند که بر سلامت ابروهای کاشته شده تأثیر می گذارد. بر این اساس، رعایت نکات این مقاله می تواند به کاشت ابرو برای به دست آوردن نتیجه بهتر کمک بسیاری کند .

به ابروها فشار وارد نکنید : در روزهای اول باید از فشار دادن به ابروها خودداری کرد. در این مدت ابروهای خود را با دقت بشویید. از روز ششم می توانید ابروهای خود را بشویید. این کار باید با ظرافت خاصی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است ابروهای کاشته شده جدا شوند. این موضوع ممکن است در رسیدن به نتیجه ایده آل اختلال ایجاد کند . پس هنگام شستن ابرو های خود بسیار مراقب باشید .

عدم استفاده از کمپرس یخ : برخی از افراد ممکن است از کیسه یخ برای رفع تورم یا التهاب پس از جراحی کاشت ابرو استفاده کنند. این باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. تا حد امکان سعی کنید از یخ برای حل مشکل تورم یا التهاب استفاده نکنید. در صورت لزوم می توانید از کمپرس یخ برای چشم استفاده کنید و از گذاشتن یخ روی ابروهای خود خودداری کنید .

کاشت3

کشیدن بخیه ها : بخیه های قابل جذب در اکثر روش های مدرن استفاده می شود. اگر از این نوع نخ استفاده می کنید نیازی به کشیدن بخیه ها نیست. بخیه های غیر قابل جذب هنوز در برخی از روش ها استفاده می شود. در این صورت بخیه ها باید 10 تا 12 روز بعد از کاشت ابرو برداشته شوند .

کلام آخر 

دوره بهبودی کاشت ابرو بسیار سریعتر از کاشت مو و سایر جراحی های مشابه است ، زیرا ناحیه کوچکتری از پوست درگیر جراحی است. در این مدت تورم و کبودی اطراف چشم و ناحیه بخیه کاملا طبیعی است و بی حسی در این ناحیه می تواند تا چند ماه ادامه داشته باشد. برای کاشت ابروی خود ، بهتر است با بهترین دکتر کاشت ابرو که در سایت تاپتنا به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به این بیماری مبتلا شده اید و درمانی برای شما صورت گرفته است تجربه خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید و بگویید که کدام یک از روش های کاشت ابرو برای افراد بهتر است . 

به نظر شما آیا کاشت ابرو عوارض و خطرات جانبی دارد ؟

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها