تخفیف هات با عرضه کردن کد تخفیف کارنامه با کم کردن هزینه های خرید یا فروش خودرو در کنار شما است. خرید کالای دست دوم یکی از راه های ارزان تر خرید کردن است. اما این خرید سختی های خودش را دارد. چرا که شما باید کالایی تهیه کنید که در عین حال که کارکرده است، سالم باشد. تشخیص سالم بودن کالا و ارزش گذاشتن بر روی آن یک کار تخصصی است که نیاز به کارشناس دارد. پیدا کردن کارشناس حرفه ای و منصف خود یک کار سخت و هزینه بر است. تخفیف­هات و کارنامه این کار را برای شما تا حدی آسان کرده اند. با این مطلب همراه باشید تا بیشتر با این دو وب سایت آشنا شوید.

تخفیف1

 

سایت کارنامه چیست؟

اگر از کاربران فضای مجازی باشید، احتمالا با سایت دیوار آشنا هستید. دیوار برای ارائه آگهی ها با روشی منطبق بر سبک زندگی امروزی عمل می کند. یعنی دیگر نیازی ندارید تا به نسخه های فیزیکی نیازمندی ها دسترسی داشته باشید و هر لحظه از شبانه روز می توانید آگهی ها را مشاهده یا آگهی ثبت کنید. کارنامه یک نسخه تخصصی تر از دیوار است که به آگهی های خودرو ها می پردازد. همچنین خدمات دیگری هم ارائه می کند تا بهتر به خرید یا فروش بپردازید. استفاده از خدمات نیازمند به پرداخت هزینه است. شما به کمک مجموعه تخفیف­هات می توانید در زمانی کوتاه یک کدتخفیف برای استفاده از این خدمات دریافت کنید و با هزینه ارزان تر به ادامه مسیر بپردازید.

تخفیف2

 

خدمات کارنامه با کد تخفیف کارنامه

خدماتی که کارنامه ارائه می کند به شرح زیر است:

  • کارشناسی خودرو
  • فروش سفارشی خودرو
  • خرید خودرو با ضمانت کارنامه
  • قیمت خودرو صفر
  • قیمت خودرو کارکرده
  • نقد و بررسی خودرو

برخی از این خدمات مثل تخمین قیمت خودرو ها، رایگان هستند و در سایت برای همه قابل استفاده اند. اما اگر می خواهید با تخفیف از خدمات غیر رایگان کارنامه استفاده کنید، باید کدی مناسب خدمات مدنظرتان تهیه کرده و آن را قبل از پرداخت وارد کنید.

 

بیشترین کد تخفیف کارنامه

زمانی که می خواهید برای خودتان کدتخفیف تهیه کنید، احتمالا تمایل دارید کدی را پیدا کنید که بیشترین مقدار تخفیف را داشته باشد. از طرف دیگر هم باید حواستان باشد تا کد تخفیفی که پیدا می کنید، شامل خدمات دریافتی شما بشود. در این زمان نیاز دارید تا همه کدتخفیف های فعال و معتبر را در  کنار هم ببینید. این امکان برای شما در وب سایت تخفیف­هات فراهم شده است. به همت کارشناسان این مجموعه هر روز جدید ترین کد های تخفیف برند ها مختلف از جمله کارنامه در سایت آپلود و کد ها آپدیت می شوند. تخفیف­هات سعی دارد تا برای شما خرید آسان و مقرون به صرفه را ممکن کند. پس اگر به دنبال بیشترین کدتخفیف هستید، به تخفیف­هات سر بزنید.

تخفیف3

 

هزینه کارشناسی خودرو با کد تخفیف کارنامه

برای اینکه بدانید هزینه کارشناسی خودرو شما چقدر است، باید به سایت کارنامه مراجعه کنید. بعد از اینکه وارد بخش کارشناسی خودرو در سایت شدید، فرم موجود را پر کنید. با وارد کردن اطلاعاتی مثل مدل و تیپ خودرو، هزینه کارشناسی به شما نمایش داده می شود. اگر تمایل به ادامه مسیر داشته باشید، باید زمان و آدرس را مشخص کنید و پرداخت انجام دهید. حالا درخواستتان ثبت می شود و شما باید منتظر تماس مجموعه باشید. این تماس معمولا طی ده دقیقه بعد از پرداخت صورت می گیرد. اگر تمایل دارید که هزینه کارشناسی را ارزان تر بپردازید، باید کدتخفیف تهیه شده خودتان را در باکس مخصوص وارد کنید. در این زمان شاهد کاهش هزینه کارشناسی خواهید بود و پس از آن باید پرداخت کنید.

 

شتاب دهنده استارتاپ چیست؟

اگر ایده یک استارت اپ دارید، باید خود را آماده کنید تا چالش های زیادی را پیش روی خود ببینید. در همان  بدو شروع کار و اجرای ایده، شما با موضوع اصلی تامین سرمایه رو به رو می شود که چالش بزرگی است. اما اگر ریسک های شروع استارت اپ را بپذیرید، می توانید در یک محیط پر هیجان مسیر کاری را طی کنید و در نهایت به یک فرصت بی نهایت برسید. برای کم کردن چالش های مسیر هم راه کار های مختلفی وجود دارد. یکی از آن ها کمک گرفتن از یک شتاب دهنده است.

پیدایش یکی از شتاب دهنده هایی است که با کمک های مادی و معنوی در کنار شما خواهد بود. پیدایش در واقع از زمان تولد ایده تا زمان تجاری سازی آن شتاب دهنده و حامی کسب و کار شما خواهد بود.

 

تخفیف کارنامه در تخفیف هات

تخفیف­هات مجموعه ای است که با تلاش کارشناسانش کد های تخفیفی که برند ها و فروشگاه ها برای مشتریانشان در نظر می گیرند را در کنار هم جمع می کند. این درکنار هم قرار گرفتن و جامع بودن کد های تخفیف کمک می کند تا در کم ترین زمان بتوانید برای خریدتان بیشترین و جدیدترین تخفیف را تهیه کنید. در واقع دیگر نیاز به جستجوی فراوان در سایت ها و اپلیکیشن ها ندارید و سردرگم نمیشوید. کارنامه هم یکی از برند های موجود در تخفیف هات است. پس برای تهیه کد تخفیف این برند به وب سایت تخفیف­هات سر بزنید.

تخفیف4

 

 

 

 

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها