با ردیاب دانش آموزی مراقب فرزندان خود در راه مدرسه باشید

نگران کودکان خود در راه مدرسه هستید؟ نیاز به یک وسیله برای اطلاع از محل دقیق کودکان خود دارید؟ ردیاب دانش آموزی بهترین گزینه برای شما است.

 

نگران کودکان خود در راه مدرسه هستید؟ نیاز به یک وسیله برای اطلاع از محل دقیق کودکان خود دارید؟ ردیاب دانش آموزی بهترین گزینه برای شما است. با توجه به خطراتی که همواره در کمین فرزندان خوردسال است، استفاده از جی پی اس دانش آموزی خیال خانواده‌ها را از امنیت کودکان در مسیر مدرسه به خانه و زمانی که در مدرسه هستند را راحت می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ردیاب دانش آموزی و اهمیت استفاده از آن برای کودکان خردسال آشنا شویم.

ردیاب دانش آموزی چیست؟

ردیاب دانش آموزی وسیله‌ای است برای والدینی که به آمد و شد فرزندانشان بیشتر اهمیت می‌دهند.برای اینکه بتوانیم کودکان خود را چه از مهد کودک و چه از مدرسه مانیتورینگ کنیم الزامی است که ردیاب داشته باشیم.ورود ردیاب به مدرسه به دلیل نداشتن صفحه نمایشگر هیچ مانعی ندارد. این دستگاه کوچک به راحتی در کیف مدرسه یا جیب لباس کودک قرار می‌گیرد و با استفاده از تکنولوژی GPS محل دقیق کودک را به صورت لحظه‌ای به خانواده نشان می‌دهد.

 شما می‌توانید از طریق تلفن همراه خود یا با استفاده از پنل کاربری در اینترنت همواره وضعیت کودک خود را رصد کنید. این موضوع در مواردی که کودک شما گم شده یا خدای ناکرده به سرقت رفته است به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی کودک خود را بیابید. این دستگاه یکی از وسایل ردیابی افراد است که با قیمت کمی می‌توانید آن را تهیه کنید.

 

ی

 

چرا باید از ردیاب دانش آموزی استفاده کنیم؟

امروزه هم پدرها و هم مادرها هر دو اغلب شاغل هستند و پیگیری این مسائل به صورت سنتی بسیار زمانبر است.پدرها و مادرها باید بیش ازین به اهمیت این موضوع بها دهند.البته که هزینه‌های زندگی جاری افزایش یافته است اما نمی‌توان برای امنیت عزیزانمان قیمتی گذاشت. با توجه به موارد فراوانی که از سرقت یا گم شدن کودکان در سال‌های اخیر رخ داده است، پلیس و کارشناسان حوزه امنیت نیز استفاده از ردیاب دانش آموزی را یک انتخاب عالی برای مراقبت از کودکان می‌دانند.

بنابراین اگر نمی‌توانید در طول روز با کودک خود در ارتباط باشید یا فرصت این را ندارید که خودتان کودک را به مدرسه برده و برگردانید استفاده از ردیاب دانش آموزی برای شما ضروری به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از ردیاب شخصی کوچک برای تأمین امنیت کودک خود در مسیر مدرسه استفاده کنید.

دستگاه ردیاب کودک و دانش آموزان چه قابلیت‌هایی دارد؟

 ردیاب دانش آموزی تنها یکی از دستگاه‌هایی است که می‌تواند برای جلوگیری از مواردی مانند سرقت و گم شدن کودک در مسیر کودک از آن استفاده کنید. مسیر و رفت و برگشت فرزند شما از منزل تا مدرسه اغلب مواقع بزرگترین چالش والدین است.کمی که دیر به منزل برسند دلنگرانی‌های مادرانه اولین اتفاقی است که می‌افتد. با استفاده از دستگاه جی پی اس کودک می‌توانید به صورت آنلاین از محل دقیق کودک خود با خبر شوید. علاوه بر این می‌توانید مسیر مدرسه تا منزل را در سامانه تعریف کنید و به محض خروج از مسیر هشداری را دریافت کنید. به این ترتیب حتی می‌توانید سرویس مدرسه را نیز کنترل کنید تا خدای نکرده اتفاق بدی برای کودک شما رخ ندهد. برخی قابلیت‌های ردیاب دانش آموزی:

 • قابلیت تنظیم از راه دور دستگاه جهت چگونگی ارسال اطلاعات

 • قابلیت مدیریت و کنترل از راه دور دستگاه

 • قابلیت مشاهده اطلاعات مسیر بر روی سامانه ردیابی رادشید

 • ضد آب

 • ضد شوک

 • ضد ضربه

 

س

 

 

ردیاب دانش آموزی چه مزایایی دارد؟

استفاده از ردیاب دانش آموزی مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که در اینجا به تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. وجود این مزایا شکی در استفاده از جی پی اس همراه برای کودکان و دانش آموزان باقی نمی‌گذارد.

 • تکنولوژی: دارای پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های الکترونیکی و طراحی سخت افزاری

 • ارتباطات: دارای درگاه سیم کارت با قابلیت انطباق با تمامی اپراتورهای ایرانی

 • امنیت: اتصال به سرورهای امن و ویژه ،با رعایت قوانین حفظ حریم شخصی و دسترسی آسان

 • تنوع: تنوع در رنگ و طرح و ارائه شده در ابعاد بسیار مناسب برای قرارگرفتن در کنار دیگر وسایل شخصی

 • باتری: دارای حالت‌های مختلف باتری برای ارسال اطلاعات و مدیریت انرژی دستگاه در طول مصرف

 • پشتیبانی: اگر دستگاه خود را از شرکت‌های معتبر مانند ایران رهیاب خریداری کنید می‌توانید از پشتیبانی بلند مدت و همیشگی برخوردار شوید.

ردیاب دانش آموزی یک ایده جذاب برای مدارس

توصیه ما به مدیران مدارس و آموزشگاه‌ها،ایجاد بستری برای همه‌گیر شدن و فرهنگ سازی استفاده از ردیاب دانش آموزان است. با استفاده از ردیاب‌های دانش آموزی، مدارس و آموزشگاه‌ها می‌توانند خیال والدین را از امنیت کودک نتنها در محل تحصیل که در مسیر رفت و آمد آن‌ها نیز راحت کنند. از طرفی این دستگاه‌ها با ردیابی کودکان در مسیر می‌توانند از کشیده شدن کودکان به رفتارهای نا به هنجار نیز جلوگیری کند. همچنین بسیاری از کودکان در مسیر بازگشت به خانه به جای حرکت مستقیم به خانه به سراغ کلوپ‌های بازی و مواردی از این دست می‌روند که می‌تواند تأثیر منفی در وضعیت تحصیلی آن‌ها داشته باشد. با استفاده از جی پی اس می‌توان از اینگونه موارد نیز جلوگیری کرد.

خرید ردیاب دانش آموزی از ایران رهیاب

در این مقاله با ردیاب دانش آموزی و اهمیت استفاده از آن برای خانواده‌ها آشنا شدیم. این دستگاه کوچک علاوه بر تأمین امنیت کودک در مسیر رفت و برگشت از مدرسه می‌تواند یک گزینه مناسب برای کنترل رفتارهای کودکان در خارج از مدرسه باشد. اگر قصد خرید ردیاب دانش آموزی برای محافظت از کودکان خود را دارید توصیه می‌کنیم همین حالا به سایت ایران رهیاب بزرگترین ارائه کننده انواع جی پی اس و ردیاب شخصی مراجعه کنید.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها