یک مجری از تلویزیون خداحافظی کرد

داوود عابدی مجری ورزشی شبکه خبر با نوشتن متنی در اینستاگرام خود از تلویزیون خداحافظی کرد.

داوود عابدی نوشت: «خداحافظ، با سلام واحترام خدمت مخاطبین عزیز، مدتى است در سکوت و بدون هیاهو خود را خائه نشین کرده ام فقط براى اینه کمى برایم التیام باشد بارها در خود ریستم و فریاد زدم حرف ها شنیدم و سختى ها را به  جان خریدم اما تحمل کردم. حالا هم که به اشتراک مى ذارم مرا ببخشید فقط خواستم کمى از احساس این روزهایم برایتان بویم شاید مرهمى باشد و بدانید اهى سکوت خود یر از معناست بنده کمترین همیشه در طول سالیانى که در عرصه ورزش بودم مملو از انرى با تمام توان با خاطرات تلخ و شیرین ورزش همراهتان بودم.

یادش بخیر دوربین خبرساز آن روزهایى که به سالن هاى ورزشى میرفتیم و اجازه ورود نداشتم مى افتند شما ممنوع الورودى یادش بخیر زارش از دربى ها متعدد و مصاحبه ها داغ و بعضا جنجالى، یله ها و تونل ورزشگاه ازادى و سکوها یادش بخیر. ساندویج هاى مخصوص با همان یک برگ کاهو که خود سوره گزارش ما بود روحشان شاد. رفقاى شفیقم سید شیرازى و حسن حیدرى را اما حالا در اوج توان نان که مى توائم کیلومترها بدوم تهى از انرى ام نان خسته ام که حد ندارد عجیب است عجیب یس آن همه عشق و علاقه به کارم چه شد؟؟

و اما اخیرا قرار بود برئامه ها ورزشى از جمله ویره جام جهانى را تولید و اجرا کنم اما هر قدر با خود کلنجار رفتم نشد که نشد متاسفانه روحیه ندارم اجراى برنامه ها ورزش انررى مى خواهد که من این روزها در خود حس نمى کنم این روحیه از بیننده من انتقال پیدا مى کنده نیست حتى رفتن به جام جهانى هم مرا راضى نمى کرد طور مى توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین نقش مجرى خوشحال و پر انرژى در ورزش را ایفا کنم ؟ حداقل ایکه من نمى توانم. همکارانم مرا ببخشند که نتوانستم در کنارشان باشم امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر

یاراى ماندن نیست .اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلویزیون خداحافظى مى کنم. واما مى ماند حرف دلم که آن را براى خود نگه مى دارم . خداى ما هم بزرگ است و خود روزى رسان. به امید زندگى شایسته و روزهاى خوب و شاد بدون خشونت براى زنان و مردان میهن عزیزمان ایران (عاشقم و سوزد شرار غم جانم  / اگر بر آرم آه از دل آتش خیزد / آمد جان به لبم وز دل جدا نشود تاب و تبم / گریان و شمع سحر روزو شبم از تنهایى  /بازا در محفل من کزاتش غم سوزد دل من / اى راحت جان تاکى زغمت بنالد دل من / نباشد از جهان به غیر اشک غم حاصل. خداحافظ. وطنم ایران.

منبع: انتخاب

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها