مسافران هواپیمای اوکراینی قربانی چه چیزی شدند؟

منابع از جنگ الکترونیکی آمریکا از مبدا کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر می دهند!

مسافران هواپیمای اوکراینی قربانی چه چیزی شدند؟

به گزارش مستقل آنلاین و به نقل از "میدل ایست" امیر قطر در دیدار خود با روحانی پیشنهاد پرداخت غرامت سه میلیارد دلاری در پی حادثه هواپیمای اوکراینی را مطرح کرده است.

اما چرا امیر قطر در این شرایط حساس منطقه و تنش های بین ایران و آمریکا به تهران سفر کرده و این پیشنهاد خاص را مطرح می کند؟

براساس گزارش "میدل ایست" آمریکا از پایگاه خود در قطر اقدام به جنگ الکترونیک علیه ایران کرده به نحوی که رادارها حضور‌ موشک کروز را نشان بدهند.

به گزارش سرویس بین الملل مستقل آنلاین جالب اینجاست که آمریکا در آن ساعات به هواپیماهای خود دستور داده بود تا بر فراز آسمان تهران به دلیل احتمال وقوع اشتباه محاسباتی پرواز نکنند.

حضور نیروهای آمریکایی در کشورهای حاشیه خلیج فارس در پایگاه هایی که طی سال های حضور امریکا در منطقه به تجهیزات پیشرفته نیز مجهز شده اند نتیجه ای جز ویرانی و آشوب در منطقه نداشته است. 

کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز برای ثبات سیاسی، اقتصادی و حفظ حاکمیت خود مجبور هستند زمینه را برای استقرار نیروهای نظامی آمریکا در منطقه فراهم کنند که در نهایت به نقض حاکمیت و استقلال کشورهای غرب آسیا و کشته شدن هزاران انسان بیگناه منجر شده است.

بنا بر گزارش ها، آمریکا ۵۴هزار سرباز در غرب آسیا دارد که تعداد ۳هزار نیرو از آن ها در عربستان سعودی مستقر هستند./اعتمادآنلاین 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها