معرفی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: زاهدی‌وفا اشراف خوبی به مسائل اقتصادی کشور دارد، او هم در وزارت‌خانه و هم در تیم دولت می‌تواند موفق و موثر باشد.

سید محمد حسینی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران گفت: محمد هادی زاهدی وفا به عنوان وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه معرفی شده و ایشان از جهت علمی، اخلاقی و … از طرف رئیس جمهور تأیید و انتخاب شدند.

وی عنوان کرد: زاهدی‌وفا دکتری اقتصاد دارد و با اقتصاد اسلامی نیز به خوبی آشنا است؛ همچنین سال‌ها رئیس دانشکده اقتصاد بوده و برخی نمایندگان مجلس و مسئولان فعلی از شاگردان او بوده‌اند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اضافه کرد: زاهدی‌وفا همچنین در شورای‌های مختلف شستا و موضوعات مختلف دیگری حضور داشته و اشراف خوبی به مسائل اقتصادی کشور دارد. او هم در وزارت‌خانه و هم در تیم دولت می‌تواند شخص مؤثر و موفقی باشند. امیدوارم نمایندگان مجلس با رأی بالا او را به عنوان وزیر انتخاب کنند. البته به دلیل اینکه نمایندگان در تعطیلات هستند فرصت کمتری برای جلسه با کمیسیون‌ها داریم.

حسینی در رابطه با ادعای دو تابعیتی بودن زاهدی‌وفا گفت: مطالب کذبی را در داخل و خارج از کشور منتشر کرده‌اند. واقعیت آن است که زاهدی وفا برای تحصیل به خارج از کشور رفته بوده و سپس به ایران بازگشت. همچنین گفته شد که پسر او در اروپا بوده؛ در صورتی که آقای زاهدی‌وفا اصلاً اولاد ذکور ندارد؛ اینها برای تخریب یک چهره علمی است./ مهر

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها