15 حقیقت خواندنی درباره جنیفر آنیستون بازیگر سریال فرندز که جالب است بدانید

جنیفر آنیستون از سال 1994 یک نام مشهور بوده است. این سالی بود که او با بازی در نقش راشل در سریال تلویزیونی موفق Friends، موفقیت بزرگی در هالیوود بدست آورد.

جنیفر آنیستون 5

 سرویس فرهنگی مستقل‌آنلاین: هنگامی که او سرانجام از این مدل موی مشهور خلاص شد ، همچنان در حرفه بازیگری خود عالی عمل کرد و در فیلم های مهمی مانند رئیس وحشتناک، ما میلرها هستیم و اخیراً چند نسخه سینمایی تولید نتفلکیس بازی کرد.

با توجه به استعداد و توانایی‌اش برای پیر نشدن، او در طول این سالها طرفداران زیادی پیدا کرده است. چند نکته جذاب در مورد این بازیگر وجود دارد که حتی طرفدارانش نیز ممکن است ندانند.

از مشاغل عجیب و غریبی که جنیفر آنیستون در نوجوانی کار می کرد (که ظاهراً هرگز در آن خوب نبود) تا ترسش از چیزی که بسیاری از ما از آن لذت می بریم، او موفق شده است چند راز جالب را از عموم مردم حفظ کند. در مطلب زیر 15 حقیقت در مورد جنیفر آنبیستون  آورده شده است که ممکن است نشان دهد که او واقعاً کیست.

1. والدین جنیفر آنیستون هردو در صنعت سینما و بازیگری فعالیت داشتند ، پدرش جان آنیستون در فیلم Days of Our Lives و مادرش  نانسی داو ، در فیلم‌های The Beverly Hillbillies و The Wild Wild West ایفای نقش کرده‌اند.

باوجود موفقیت آنها ، والدین جنیفر ظاهراً مانع ادامه بازیگری او بودند. پدرش نمی خواست که او موفق نشدن را تجربه کند و دوست داشت که او وکیل شود. جنیفر اعتراف کرده است که دلسردی آنها باعث شد او بیشتر دلش بخواهد بازیگر شود.

جنیفر آنیستون 8

جنیفر آنیستون در نوجوانی

2. با نگاهی به جنیفر آنیستون امروز فکر می کنید که او یکی از دختران شاداب و پرطرفدار در مدرسه بوده است، اما جالب است بدانید که او نمونه دیگری از این موضوع است که چرا مردم نباید از روی ظاهر قضاوت کنند.

جنیفر در مصاحبه‌ای با مجله پیپل اعتراف کرد که در واقع دوران متفاوتی را در دبیرستان گذرانده است و سعی کرده است "به شکلی سرکشانه غیر جذاب باشد".

3. در حالی که قبلاً نشان داده بودیم که جنیفر آنیستون زیباترین دختر دبیرستانی محسوب نمی‌شد، اما ظاهراً محبوب ترین دختر نیز نبود. او به مجله این‌استایل اعتراف کرد که در طول مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفته و "یکی از بچه هایی بوده که دیگران او را مسخره می‌کردند". بیچاره جنیفر.

او همچنین دوست خوبی با پسر شر خواننده مشهور ، چاز بونو بود، و این دو هنوز هم دوستان خوبی برای هم هستند!

ترس جنیفر آنیستون از آب

4.  وقتی جنیفر آنیستون کودک بود، با یک سه چرخه در اطراف یک استخر در حب بازی بود که در نهایت به داخل آب افتاد. او خیلی ترسیده بود که سه چرخه را رها کند، بنابراین برادرش مجبور شد به او کمک کند از آب خارج شود. این موضوع باعث شد او از داخل آب بودن بترسد ... و او حتی در فیلمبرداری صحنه هایی در آب به سختی حاضر شده است.

5. هنگامی که جنیفر آنیستون نوجوان بود ، او کارهای عجیب و غریبی انجام داد تا بتواند کمی درآمد کسب کند ، مانند همه ما. او تقریباً به اندازه بازیگری در این مشاغل موفق نبود و در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که وقتی به عنوان پیک دوچرخه‌سوار کار می کرد یک‌بار بار در باز یک ماشین برخورد کرد.

جنیفر آنیستون

اولین نقش سینمایی مهم جنیفر آنیستون

6. جنیفر آنیستون اولین بازی مهم خود را در نقش تروی در فیلم Leprechaun انجام داد ، اما این فیلمی نیست که جنیفر به آن افتخار کند. وقتی او تازه با شوهر سابقش، جاستین ترو ، آشنا شده بود و داشت کانال های تلویزیونی را عقب و جلو می‌کرد همان فیلم در حال پخش بود. او ادعا کرد که دو ساعت بعدی برای او بسیار شرم‌آور بوده است.

7. جنیفر آنیستون همواره احساس می کرد که روزی در تلویزیون مشهور می شود ، بنابراین قبل از اینکه نقش ریچل را در سریال دوستان بازی کند، چند نقش کمدی دیگر را بازی کرد. او دقیقاً در چهار سریال دیگر حضور داشت.

جنیفر آنیستون 3

8. در حالی که به نظر می رسید شخصیت های Friends در نقش‌هایشان کاملا جاافتاده‌اند، کارگردانان در ابتدا ایده های دیگری در مورد اینکه چه کسی کدام نقش را بازی می کند داشتند. آنها در واقع کورتنی کاکس را در نقش ریچل و جنیفر آنیستون را برای نقش مونیکا انتخاب کرده بودند. این دو بازیگر زن در واقع می خواستند در نقش خودشان بازی کنند، بنابراین همه چیز در نهایت به نتیجه دلخواه رسید.

جنیفر آنیستون 4

سریال دوستان نقطه‌عطف مهم زندگی جنیفر آنیستون

9. بدیهی است که نقش او در Friends یک نقطه عطف در زندگی حرفه‌ای او بود، اما او مجبور شد فرصتی بزرگ را برای بازی آن رد کند. در همان زمانی که نقش یچل به او پیشنهاد شد او قرار بود که بخشی از بازیگران برنامه شنبه شب لایو باشد. او در نهایت آن را رد کرد تا بتواند در Friends بازی کند. هر دو حرکت بزرگی در حرفه او محسوب می شد، اما خوشحالیم که او ریچل را انتخاب کرد.

جنیفر آنیستون 2

مشکل ناتوانی جنیفر آنیستون در خواندن

10. جنیفر در سال 2015 در مورد مبارزه طولانی مدت خود با مشکل ناتوانی‌اش در خواندن صحبت کرد، مشکلی که خواندن را برای او دشوار می‌کرد. قبل از اینکه این بیماری تشخیص داده شود ، او فقط فکر می‌کرد در تحصیل خوب نیست زیرا نمی تواند هیچ اطلاعاتی را در ذهنش نگه دارد. او گفت که تشخیص این بیماری برای او یک "کشف بزرگ" بود.

11. ظاهراً تعداد کمی از بازیگران هالیوود هستند که چشم خود را بر جنیفر آنیستون بسته اند. در کنار یک بار ازدواجش با جاستین ثرو ، چند نام مشهور دیگر اعتراف کرده اند که شیفته این بازیگر هستند ، از جمله جیک جیلنهال، کول اسپروس و جان مایر. مطمئناً نمی‌توان این مردان را سرزنش کرد.

جنبفر آنیستون و مادر شدن

12. هرچقدر بچه های احتمالی جنیفر آنیستون دوست داشتنی باشند بعید است ما فرزندان آنیستون را ببنیم. او در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که صادقانه همه چیز را مورد مادر شدن به نوعی ترسناک می داند و مطمئن نیست که کل موضوع مادری به طور طبیعی برای او پیش آید. با این حال مطمئن نیست که آینده چه خواهد شد.

جنیفر آنیستون 6

13. در حالی که به نظر می رسد اکثر ستاره ها از افراط در حضور شوهای تلویزیونی زنده خودداری می‌کنند ، جنیفر آنیستون اعتراف می کند که این قضیه یکی از بزرگترین لذت های گناهکارانه او است. او ادعا می کند که علاقه زیادی به "کارداشیان-جنر" دارد و می گوید سریال The Bachelor برای او مانند "غذای فست فود" است. اشکالی ندارد جنیفر، ما هم از دوست داشتن آنها متنفر هستیم.

14. امروزه جنیفر آنیستون به دلیل داشتن اندام فوق العاده زیبا شناخته می شود. با این حال ، برای بزرگتر شدن آن ، مدیربرنامه‌هایش گفت که قبل از تست بازیگری برای ایفای نقش در سریال فرندز باید 30 پوند وزن کم کند. او ادعا کرد که از اینکه مدیر برنامه‌هایش چنین پیشنهادی به او  داده خوشحال است زیرا دلیل اینکه برای بسیاری از نقش‌ها پدیرفته نمی‌شد وزن زیاد بدن او بود. خوشحالیم که زمان تغییر کرده است.

جنیفر آنیستون 7

مدل موی مشهور جنیفر آنیستون

15. جنیفر آنیستون به همان اندازه که به خاطر نقشش در راشل معروف بود ، به خاطر موهایش نیز مشهور بود. زنان دهه 90 اغلب سعی می کردند مدل موهای معروف او را کپی کنند ، اما جنیفر در واقع اعتراف کرد که از این مدل مو متنفر است.

او در مصاحبه‌ای گفت که در حالی که عاشق آرایشگر خود بود، در همان زمان هم از او متنفر بود زیرا او این روند را آغاز کرد. او مدعی شد که این زشت ترین مدل مویی است که تا به حال دیده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها