3 روز جدال با مرگ

فقط به علت حسادت های زنانه و طمع ورزی دست به چنین عمل وحشتناکی زدم در حالی که هیچ گاه به فرجام این سرقت شوم فکر نمی کردم ولی باز هم خوشحالم که ...

3 روز جدال با مرگ

این ها بخشی از اظهارات زن 34 ساله ای است که پس از دستبرد 4 میلیارد تومانی به طلاهای دوستش، پیکر بی هوش و نیمه جان او را با همدستی شوهرش در اطراف پایانه مسافربری مشهد رها کرده بودند.

این زن جوان که با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد و پس از چند روز رصدهای اطلاعاتی در چنگ قانون گرفتار شد درباره این ماجرای تکان دهنده به افسر پرونده اش گفت: از حدود 7 سال با زنی، آشنا شدم که اوضاع مالی خوبی داشت معاشرت و رفت و آمدهای من با آن زن جوان درحالی ادامه یافت که شوهر من در نانوایی کار می کرد و درآمد زیادی نداشت.

هربار که به زیورآلات و طلاهای آن زن نگاه می کردم حس حسادت همه وجودم را فرا می گرفت. طمع پول و ثروت افکارم را به هم ریخته بود و مدام آرزو می کردم که روزی من هم چنین زر و زیوری داشته باشم. خلاصه این حسادت ها موجب شد تا نقشه شومی طراحی کنم! مدتی بود که دستبرد به طلاهای دوستم را در ذهن داشتم و بالاخره ماجرا را با شوهرم در میان گذاشتم چرا که آن زن اعتماد زیادی به ما داشت و ما می توانستیم به راحتی نقشه سرقت را اجرا کنیم. این بود که هشتم آبان یک جعبه شیرینی خریدیم و به همراه شوهرم سوار بر پراید به طرف واحد آپارتمانی او رفتیم.

در بین راه شیرینی ها را به مواد بی هوشی آغشته کردم و چند تا را نشان گذاشتم که در صورت ضرورت خودم و همسرم استفاده کنیم.

وقتی به آن جا رسیدیم دوستم با خوشرویی از ما پذیرایی کرد و با اشتیاق شیرینی ها را خورد. زمانی که دریافتیم او بی هوش شده است همه طلاها و زیورآلات او را به همراه دو دستگاه تلفن همراه برداشتیم و سپس پیکر نیمه جان او را که هنوز نفس می کشید، داخل پراید گذاشتیم و به طرف خیابان های شهر به راه افتادیم. جایی پیدا نمی کردیم که از شر او راحت شویم از سوی دیگر هم می ترسیدیم که به هوش بیاید و همه چیز لو برود.

این بود که در یک مکان خلوت در اطراف پایانه امام رضا (ع) شوهرم خودرو را متوقف کرد و پیکر او را در حاشیه خیابان رها کردیم و سپس با جمع آوری لوازم شخصی راهی تهران شدیم.

در آن جا خانه ای را اجاره کردیم تا برای همیشه و با فروش طلاهای سرقتی که چندین میلیارد تومان می ارزید در رفاه و آسایش زندگی کنیم اما مدتی بعد وقتی فهمیدیم که کسی متوجه ماجرای سرقت نشده است برای انتقال بقیه لوازم زندگی به مشهد آمدیم که ناگهان در محاصره کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرار گرفتیم و دستگیر شدیم.

این جا بود که فهمیدم شهروندان پیکر نیمه جان دوستم را در حالی به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل کرده اند که او نفس های آخر زندگی اش را می کشید و 3 روز در حالت اغما با مرگ دست و پنجه کرده است! حالا هم بسیار پشیمانم که به علت حسادت های زنانه و طمع ورزی دست به چنین کار وحشتناکی زدم اما خوشحالم که دوستم پس از 3 روز جدال با مرگ، نجات یافت  وگرنه امروز باید به جرم قتل محاکمه می شدم و ...

 فرمانده انتظامی مشهد در پی وقوع این حادثه هولناک به شهروندان توصیه کرد: طلا و جواهرات را در معرض دید افراد قرار ندهند و از نگهداری سکه یا وجوه ارزی مانند دلار در منزل خودداری کنند.

سرهنگ احمد نگهبان توصیه کرد: در معاشرت های خانوادگی با افراد به روحیات طرف مقابل و رفتارهای حسادت آمیز توجه زیادی داشته باشید و از رفت و آمد با افراد طماع و حسود بپرهیزید.

منبع: خراسان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها