حمله به مردم در مسجدی در شیراز/ ضارب دستگیر شد

مردی ۳۲ ساله اهل یکی از شهرستان های اطراف شیراز به دلایل نامعلومی ۸ نفر شهروند را پس از پایان مراسم دعای ندبه در مسجد حاج‌عباس واقع در بلوار چهل مقام با چاقو مجروح کرده است.

به گزارش مستقل آنلاین؛ ضارب شهروندان شیرازی دستگیر شد‌ .

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز  گفت فردی که صبح امروز چند شهروند را در مسجد بلوار چهل مقام  شیراز به وسیله چاقو مجروح کرده بود، دستگیر شد.

سرهنگ فرج شجاعی در تشریح جزئیات این حادثه گفت : ساعت ۹ صبح امروز، برابر تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر چاقو خوردگی چند نفر شهروند در یکی از مساجد شیراز بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. 

در بررسی‌های انجام شده مشخص گردید مردی ۳۲ ساله اهل یکی از شهرستان های اطراف شیراز  به دلایل نامعلومی  ۸ نفر شهروند را پس از پایان مراسم دعای ندبه در مسجد حاج‌عباس واقع در بلوار چهل مقام با چاقو مجروح کرده است.

این مقام انتظامی افزود: متهم با  تلاش ماموران کلانتری ۳۴ جام جم دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد. و ۸ نفر مصدوم نیز توسط ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اظهار داشت برابر استعلام صورت گرفته خوشبختانه وضعیت مصدومان رضایتبخش اعلام شده و تحقیقات از متهم درخصوص علت و انگیزه ارتکاب این جرم در دست بررسی است .

سرهنگ شجاعی بابیان اینکه  مسئولان انتظامی شیراز با حضور در بیمارستان از مصدومان حادثه عیادت و دلجویی کردند، از شهروندان خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و هرگونه اخبار را از طریق منابع رسمی و خبرگزاری های معتبر پیگیری و دریافت کنند.

 

دستور دادستان شیراز برای بررسی ابعاد حادثه مسجد حاج عباس شیراز

سید مصطفی بحرینی - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: فرد ضارب دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده و ارجاع به بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی ‌و جرائم امنیتی شیراز جهت تحقیقات به تیم مشترک پلیس اطلاعات و آگاهی استان تحویل شده است.

پس از حضور مقام قضایی در بیمارستان و‌ بررسی وضعیت مصدومان حادثه مسئولان بیمارستان از مساعد بودن حال هر ۹ مصدوم حادثه خبر دادند.

هویت ضارب مشخص شده است و تحقیقات در خصوص انگیزه ارتکاب این اقدام مجرمانه توسط متهم در حال بررسی می باشد.

 صبح امروز و پس از برگزاری دعای ندبه در مسجد حاج عباس شیراز یکی از حاضران در مسجد با استفاده از کارد موجود در آبدارخانه مسجد اقدام به حمله و مصدومیت ۹ نفر از نمازگزاران می‌کند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها