درگیری مرگبار پلیس با قاتل مسلح

قاتل مسلح و همدستش در درگیری مسلحانه پلیس «کهنوج» به هلاکت رسیدند.

 فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: یک قاتل مسلح و تحت تعقیب که مرتکب یک فقره قتل در شهرستان رودبار جنوب شده بود، به همراه همدستش در درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس شهرستان کهنوج به هلاکت رسید. 

سردار عبدالرضا ناظری ادامه داد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی، رصد اخبار و عملیات هماهنگ سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروهای انتظامی و یگان تکاوری شهرستان کهنوج، مخفیگاه یک قاتل مسلح به همراه دو نفر از همدستانش در یکی از محله های شهرستان کهنوج شناسایی شد که ماموران برای دستگیری آن ها به این مکان اعزام شدند.

وی اظهار کرد: اشرار مسلح که خود را در محاصره پلیس دیدند، بدون توجه به اخطارهای ماموران، شروع به تیراندازی به سمت آنان  کردند و حاضر به تسلیم نشدند که در نهایت پس از حدود دو ساعت درگیری و تیراندازی متقابل، قاتل مسلح و همدستش کشته شدند.

این مقام ارشد انتظامی از دستگیری یک متهم دیگر خبر داد و گفت: در بازرسی از این منزل دو قبضه سلاح جنگی کلاشینکف با پنج خشاب و ۱۰۲ فشنگ جنگی کشف شد.

سردار ناظری درپایان با بیان این که این قاتل در بهمن سال ۹۸ با شلیک گلوله کلاشینکف، یک شهروند را در شهرستان «رودبار جنوب» (جنوب کرمان) به قتل رساند و از محل جنایت گریخت، خاطرنشان کرد: این شرور مسلح و دیگر همدستانش، سوابق متعددی از جمله سرقت های مسلحانه، حمل موادمخدر و شرارت را در جنوب کرمان در کارنامه سیاه خود دارند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها