خرید انواع یخچال و فریزر از سایت ایمالز

امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید یخچال و فریزر فعالیت می کنند. به همین دلیل برند های مختلف یخچال و فریزر را در بازار مشاهده می کنید که یخچال دوو، یخچال امرسان و یخچال سامسونگ از جمله این برندها هستند.

در ادامه قصد داریم نکات مهم در خرید بهترین یخچال ها و به ویژه یخچال دوو، یخچال امرسان، یخچال اسنوا و یخچال سامسونگ را برای شما شرح دهیم. در بین لوازم خانگی ضروری و مهم در هر خانه ای، یخچال خوب از ضروری ترین و مهم ترین آن ها است. نبود یخچال، باعث غیر ممکن شدن زندگی برای افراد می شود. همچنین نماینده ای که در خانواده بزرگ لوازم خانگی از بقیه مهمتر و گرانتر می باشد، یخچال است. به طور معمول، مدت زمان کار این وسیله در خانه شما طولانی است و در صورت عدم نیاز به آن، فکر تعویض آن به ذهن شما خطور نمی کند. هنگام رفتن به بازار برای خرید یخچال، چندین فاکتور به جهت خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار تعیین می شود. اولویت با شکل ظاهری هر یخچال و مشخصات فنی آن است و همچنین اندازه و حجم آن دارای اهمیت است. مارک های ایرانی در بازار یخچال، دارای جایگاهی مختص به خود هستند و در مقوله انتخاب مشتری، طراحی متفاوت آن ها دارای اهمیت بسیار است. امروز قصد بررسی بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی از نگاه کاربران و شرح نکات مهمی که باید برای خرید انواع یخچال فریزر ایرانی دانسته شود را داریم.

یخچال و فریزر چیست؟

امروزه، ساخت یخچال ها و فریزرها به دلیل آپارتمانی بودن منازل و کمبود فضای آشپزخانه ها به صورت روی هم است، یعنی همچون گذشته جدا از هم نیستند. دلیل نامگذاری آن ها به یخچال و فریزر، همین روی هم ساخته شدن است. برخی از آن ها یخچال و فریزر دوقلو نام دارند که به دلیل قرارگیری آن ها در کنار هم است و برخی دیگر یخچال و فریزر چسبیده نام دارند که به دلیل قرارگیری آن ها بر روی یکدیگر است.

انواع یخچال و فریزر

2

می توان از این نوع یخچال و فریزرهای موجود در بازار به صورت جداگانه استفاده کرد و یا به یکدیگر وصل کرد، زیرا اتصال به یکدیگر یافته که اصطلاحا یخچال و فریزر دوقلو نامیده می شوند.

یخچال های مدل بالا و پایین که در این مدل ها، یخچال در قسمت بالا و فریزر در قسمت پایین واقع شده است.

امروزه، یخچال های ساید بای ساید که از سری جدید یخچال فریزر هستند، جای یخچال های قدیمی را گرفته اند. این یخچال و فریزرها، نقطه مخالف مدل های دوتایی هستند و دارای فضای یکسانی برای یخچال و فریزر نیستند و نیاز ندارید که مقدار یکسانی از هر دو دستگاه را داشته باشید.

لیست قیمت یخچال و فریزر سامسونگ (Samsung)

قیمت در انتخاب هر دستگاه مهمترین عامل است، تعیین اینکه چه میزان هزینه را برای خرید این دستگاه مد نظر دارید در اولویت است. خروج برخی از مارک ها از انتخاب شما به طور خودکار رخ می دهد و باعث راحت تر شدن انتخاب برای شما می شود. انتخاب اندازه یخچال فریزر، باید با توجه به اندازه آشپزخانه خودتان باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید که باید اندازه یخچال فریزر طوری باشد که قادر باشید آن را از درب آشپزخانه یا از داخل آپارتمان به راحتی عبور دهید، بنابراین قادر به راه رفتن داخل پله ها باشید. فیلتر محافظت از بو در فضای داخلی اکثر یخچال های نسل جدید وجود دارد که باعث جلوگیری از بوی نامطبوع داخل یخچال می شود. در فضای میوه و سبزیجات، بخشی وجود دارد که شما را قادر به تنظیم رطوبت هوا کرده و باعث کاهش دلخواه میزان فساد میوه ها و سبزیجات می شود.

3

فضای مورد نیاز برای یخچال و فضای مورد نیاز بیشتر برای آن را قبل از خرید آن مشخص کنید، انتخاب مدل-های دوقلو در صورت احتیاج به یخچال بزرگ بهتر است.

برچسب انرژی، مصرف انرژی را تعیین می کند که از مهمترین عوامل برای در نظر گرفتن در هنگام خرید یخچال است. شروع برچسب انرژی با حروف الفبای لاتین است و نزدیکتر شدن به حرف آخر جدول، نشانگر انرژی بیشتر دستگاه است. خاطر نشان است که بی توجهی به برچسب انرژی باعث تحمل هزینه های زیادی می شود. یخچال دوو ، یخچال امرسان و یخچال سامسونگ از یخچال هایی هستند که مصرف انرژی مناسبی دارند.

در برخی از مدل های یخچال و فریزر قدیمی به صورت ماهانه یخ زیادی تولید می شود که باید با دست آن ها را تمیز نمود، اما یخ زدن در برخی از مدل ها با وجود سیستم برفک زدایی یا خیلی دیر اتفاق می افتد یا اصلا برفکی وجود نخواهد داشت. توجه به این عناصر در هنگام خرید ضروری است.

لیست قیمت یخچال و فریزر اسنوا (Snowa)

در برخی از یخچال فریزرها، سیستم آب سرد کن و در برخی دیگر، سیستم یخ ساز وجود دارد. در برخی از مدل-ها نیز هر دو تکنولوژی هست. یخچال و فریزر مورد نظر شما، باید با توجه به نیازتان به این دو سیستم خریداری شود.

سیستم خنک کننده آب در برخی از یخچال و فریزرها وجود دارد، این در حالی است که برخی دیگر دارای سیستم یخ سازی هستند. در برخی از یخچال و فریزرها، هر دو فناوری با هم وجود دارند. برای خرید یخچال مورد نظر خود، با توجه به نیازتان به این دو سیستم اقدام کنید.

قسمت کنترل دما از مهمترین قسمت هایی است که باید در نظر گرفته شود. این قسمت در طبقه بندی مدل های قدیمی است. اما در سری های جدید، صفحه ای برای نمایش دمای یخچال وجود دارد. در هنگام فراموش کردن بستن درب یخچال و فریزر، به شما هشداری درباره باز بودن درب داده می شود. در بیشتر آن ها، صفحه لمسی برای کنترل دما وجود دارد.

اگر قصد خرید یخچال و به ویژه یخچال دوو، یخچال امرسان و یخچال سامسونگ را دارید، می توانید به سایت ایمالز مراجعه کرده یا اپلیکیشن ایمالز را نصب نمایید. به این ترتیب می تونید قیمت روزانه انواع یخچال دوو، یخچال امرسان و یخچال سامسونگ را مشاهده کنید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها