معرفی نمایندگی تعمیرات سامسونگ

از چند سال اخیر سبک زندگی انسان‌ها و نحوه کار و فعالیت آن‌ها به گونه‌ای رقم خورده است که استفاده از گوشی‌های همراه هوشمند برای برقراری روابط کاری، خانوادگی، تحصیلی و ... به نیاز اساسی خانواده‌ها تبدیل شده است.

در میان گوشی‌های مختلفی که شرکت‌های گوناگون برای بدست آوردن علاقه مردم سعی در ارائه انواع متنوع آن در بازارها نموده‌اند، تلفن‌های همراه سامسونگ متقاضیان و علاقه‌داران خاصی پیدا کرده است. از آنجایی که حفظ بازار و حفظ و نگهداری مشتریان یک محصول برای یک شرکت مهم است و اعتبار دارد و اعتماد خریدار را به بهترین سرمایه تبدیل می‌کند خدمات پس از فروش و پشتیبانی‌های شرکت از محصولات خود می‌باشد. این شرایط برای سامسونگ هم ایجاب کرده است که با ایجاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در بازارهای مختلف، از مشتریان خود حمایت به عمل آورد. ایجاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ صرفاً برای تعمیر یا تعویض قطعات نبوده و محدود به آن نمی‌باشد بلکه از اهداف مهم آن پشتیبانی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نیز می‌باشد که در این نوشتار سعی خواهیم نمود با معرفی نمایندگی‌ تعمیرات سامسونگ در تهران، به برخی از اقدامات آن‌ها اشاره نماییم.

نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ تهران

برای بسیاری از کاربران گوشی‌های همراه هوشمند سامسونگ اتفاق افتاده است که تلفن همراه آن‌ها در حین انجام کار و فعالیت و یا در ارتباطات صوتی و تصویری دچار اختلال شده و این اختلال چه بسا که مربوط به یک امر مهم و یا جلساتی مهم بوده باشد که موجبات ناخوشایندی را بوجود آورده است. ایراداتی که ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض هارد گوشی داشته و یا نیاز به تعمیرات نرم‌افزاری را منجر شده باشد. لذا می‌بایست با مراجعه به نمایندگی سامسونگ در تعمیر موبایل سامسونگ اقدام نمود. اما به جهت گستردگی و شلوغی شهر بزرگ تهران، برای کلیه کاربران میسر نیست که به موقع برای تعمیر گوشی سامسونگ خود اقدام نمایند لذا نمایندگی تعمیرات سامسونگ در راستای رفاه و کمک به مشتریان اقدام به ایجاد نمایندگی‌های مختلف در سطح شهر تهران با شعبات متعدد نظیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران برای ساکنین غرب و نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران برای ساکنین و کاربران شرق تهران نموده است تا علاوه بر خرابی احتمالی گوشی، دغدغه‌ای نیز برای رفت و آمد برای مشتریان بوجود نیاید.

تعهدات خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ در زمینه‌های بیمه خرابی موبایل سامسونگ و همچنین خرابی هارد سامسونگ متعهد بوده و هرگونه مشکل آنتن دهی گوشی سامسونگ در هر نقطه‌ای از شهر را مورد بررسی قرار داده و به پشتیبانی خود در این موارد پایبند گردیده است. علاوه بر این، احتمال دارد بسیاری از کاربران در صورت مشاهده ایرادات جزئی دچار سردرگمی شده و قادر نباشند که چه اقدامی برای رفع مشکل هنگ کردن موبایل سامسونگ انجام نمایند، به همین جهت خدمات پس از فروش موبایل سامسونگ، آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ را نیز مد نظر قرار داده که کاربران و استفاده کنندگان می‌توانند با برقرای ارتباط با نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ و داشتن حداقل اطلاعات مربوط به گوشی، با استفاده از خدمات و راهنمایی‌های تعمیرات آنلاین موبایل سامسونگ، تلفن همراه خود را که شاید مربوط به خرابی هارد سامسونگ و یا نیاز به تعویض یا تعمیر میکرفون گوشی بوده باشد را راه‌اندازی نموده و یا جهت تعمیرات کلی به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نمایند.

2

خدمات تعمیرات در محل

بسیاری از افراد با عنایت به اینکه مشغله زیاد کاری دارند و یا فعالیت روزمره آنان به‌گونه‌ای است که فرصت و زمان کافی برای مراجعه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای ایشان مقدور نیست، می‌توانند از خدمات پس از فروش گوشی سامسونگ از گزینه‌های تعمیر موبایل سامسونگ در محل استفاده نموده و هرگونه ایراد و اختلال مربوط به تعمیر سخت افزاری سامسونگ و یا ایراداتی که منجر به نیاز برای تعمیر سوکت سیم‌کارت و یا تعمیر گوشی آب‌خورده سامسونگ گردیده است را مرتفع نمایند.

 

با توجه به شرایط اقتصادی بوجود آمده و حاکم بر جامعه، بسیاری از افراد در تهیه گوشی‌های همراه جدید در مضیقه بوده و امکان خرید مجدد برای ایشان به‌عنوان معضلی تبدیل شده است که پس از مشاهده شکستگی‌های سخت‌افزاری و جانبی در جهت رفع نیاز خود با چالش‌های زیادی مواجه می‌شوند. نمایندگی تعمیرات سامسونگ برای برطرف کردن مشکل این افراد چاره‌اندیشی نموده تا بابت این موضوع نگرانی نداشته باشند. لذا این افراد می‌توانند با درخواست تعمیر موبایل سامسونگ، شکستگی‌های احتمالی مربوط به تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ و یا با تمام شدن طول عمر باتری سامسونگ که نیاز به تعویض باطری گوشی باشد را مرتفع نمایند و دیگر لازم نیست بابت خرید گوشی جدید متحمل پرداخت هرینه‌های سنگینی شوند.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ با معرفی کلیه شعبات، آدرس خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران را در اختیار کلیه کاربران گذاشته تا خیال آن‌ها را بابت تأمین قطعات اصلی گوشی سامسونگ آسوده نموده و در جهت آگاهی و اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان گوشی‌های همراه، هزینه‌های جانبی و مخصوصاً هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ که مورد تقاضای بسیاری از کاربران می‌باشد را ارائه نموده است تا مشتریان با توجه به توانایی خود در پرداخت هزینه نسبت به رفع ایرادات ظاهری و همچنین تعویض تاچ گوشی سامسونگ اقدام نمایند.

معرفی شعبه های تعمیرات

 از شعبات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران می‌توان به شعبه تعمیر موبایل سامسونگ چارسو اشاره کرد که کلیه خدمات مورد اشاره فوق را با حضور و استفاده از کارکنان باتجریه و آموزش دیده در حوزه‌های تعمیر تخصصی گوشی‌های هوشمند انجام می‌دهد و کاربران می‌توانند علاوه بر خدمات موصوف، پیرامون نحوه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ اطلاعات مناسبی را از این شعبه دریافت کرده و با راهنمایی‌های کارمندان دلسوز در خصوص ترمیم ال سی دی شکسته گوشی خود تصمیم‌گیری نمایند.

آدرس سایر شعبه های نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران

  1. شعبه مرکزی: تهران، خیابان جمهوری، بعد از خیابان اردیبهشت، پلاک 1250
  2. شعبه شرق: خیابان گلبرگ غربی، بعد از میدان هلال احمر، نبش کوچه 91، پلاک 3
  3. شعبه غرب: میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار، طبقه اول، واحد 2

بخش تعمیرات نرم افزاری سامسونگ

با به روز شدن برنامه‌های پرکاربرد نرم‌افزاری فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در گوشی‌های تلفن همراه، نمایندگی‌ تعمیرات سامسونگ این امکانات را برای مشتریان فراهم نموده است که هر گونه برنامه‌های به روز شده‌ی متناسب با کارکرد و ظرفیت گوشی را در اختیار کاربران قرار دهد تا پردازش امور خود را در دنیای اطلاعات به راحتی در دست داشته باشند. اما ممکن است گاهی گوشی شما دچار مشکلات نرم افزاری مثل هنگ کردن کوشی سامسونگ مواجه شود که جای هیچ نگرانی نیست شما میتوانید با مراجعه به یکی از شعب نمایندگی های تعمیرات در اسرع وقت مشکلات نرم افزاری موبایل خود را برطرف نمایید.

3

سامسونگ همیشه در کنارتان شما خواهد ماند

شرکت سامسونگ با ایجاد نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران و آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به نمایندگان خود توانسته به شکل مطلوبی هدمات پس از فروش خود را به مشتریان بعد از خرید ارائه نماید. کلیه خدمات تعمیرات سامسونگ دارای ضمانت نامه کتبی و گارانتی می باشند که از این لحاظ نیز خیال کاربران راحت می شود. همچنین با نظارت بر قیمت گذاری و تضمین قیمت و هزینه تعمیرات سامسونگ در نمایندگی های ذکر شده با اطمینان خاطر و بدون دغدغه میتوان اقدام به تعمیر دستگاه خود در این نمایندگی ها نمود.

سلیقه‌های مختلف و متفاوت آدم‌ها ایجاب می‌کند که هر کسی متناسب با علاقه و خواست خود در استفاده از وسایل پرکاربرد خود در طول زندگی این اختیار را داشته باشد که وسیله‌ای که از آن استفاده می‌کند مورد دلخواه بوده و باب میل باشد تا از داشتن آن لذت ببرد. نمایندگی تعمیرات سامسونگ این نوع علاقه و سلیقه کاربران را نیز مورد توجه قرار داده و به آن احترام گذاشته و برای آن ارزش و اهمیت قائل شده است. لذا این کاربران می‌توانند با تعویض قاب گوشی خود از داشتن وسیله همراه مورد دلخواه بهره برده و همچنین این امکان نیز برای ایشان میسر شده است که با تعویض دوربین گوشی سامسونگ در صورت شکستگی یا ایراد احتمالی یا باکیفیت سازی آن در ثبت خاطرات تصویری به صورت عکس و ویدئو لحظات شیرین خود را برای تماشا در آینده ضبط نمایند و از داشتن زندگی شیرین در کنار خانواده و همراهان و دوستان لذت ببرند.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها