صبح امروز انجام شد؛

دیدار با خانواده بزرگوار شهید ایرانمنش در آستانه هفته مقاومت

در آستانه سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هفته مقاومت، «محمدجواد خلیلی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به نمایندگی از مدیرعامل شرکت مس ...

دیدار با خانواده بزرگوار شهید ایرانمنش در آستانه هفته مقاومت

در آستانه سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هفته مقاومت، «محمدجواد خلیلی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به نمایندگی از مدیرعامل شرکت مس، به‌همراه «حجت‌الاسلام کرمی‌نژاد» مشاور فرهنگی مجتمع مس سرچشمه، «محمد مرادی» مدیر حراست و «روح‌الله ابوالهادی» مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه و «محمدرضا کافی» مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت ملی مس و جمعی از همکاران روابط‌عمومی، صبح امروز چهارشنبه دهم دی‌ماه با خانواده شهید بزرگوار ایرانمنش از شهدای صنعت مس دیدار کردند.

مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران در این دیدار، با بیان این‌که همه ما مدیون خون شهدا و خانواده‌های معظم شهدا هستیم، گفت: دعا کنیم که رهرو راه این شهدا باشیم و بتوانیم با خدمت در مجموعه صنعت مس، قدمی برای اعتلای کشور برداریم.
خلیلی افزود: هر خدمتی که بتوانیم برای خانواده‌های معظم شهدا انجام دهیم، دریغ نخواهیم کرد.
مشاور فرهنگی مجتمع مس سرچشمه نیز در این دیدار با بیان اینکه شهدا نور هستند، اظهار داشت: نور شهدا در امتداد نور اهل‌بیت‌(علیهم‌السلام) است.
حجت‌الاسلام کرمی‌نژاد افزود: در این ایام توفیقی دست داد که خدمت خانواده بزرگوار شهید ایرانمنش برسیم و امیدوارم خداوند همه ما را در مسیر شهدا ثابت‌قدم بدارد.
مهندس مرادی، مدیر حراست مجتمع مس سرچشمه نیز ابراز امیدواری کرد که خداوند همه ما را قدردان نعمت شهدا و پاسدار خون این عزیزان قرار دهد.
مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه نیز در سخنانی اظهار داشت: شرایط بیماری کرونا سبب شد در دیدارها با خانواده‌های معظم شهدا کمی تاخیر ایجاد شود که این موضوع به‌دلیل لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامتی این عزیزان بود.

روح‌الله ابوالهادی افزود: با این حضور و دیدارها،تلاش می‌کنیم ادای دینی به مقام شامخ شهدا داشته باشیم و با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق کنیم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها