بازنشستگان کشوری برای ثبت نام وام 10 میلیونی اینجا کلیک کنید

بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به شرایط عنوان شده در سایت می‌توانستند از اول تا ۳۰ آبان ماه...

محمود مرتضایی فرد درخصوص مهلت ثبت نام «وام ضروری» بازنشستگان اظهار کرد: مبلغ وام ضروری ۱۰ میلیون تومان است و همانند دوره‌های گذشته این تسهیلات با کارمزد چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه ارائه می‌شود. وی افزود: بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به شرایط عنوان شده در سایت می‌توانستند از اول تا ۳۰ آبان ماه سال جاری به مدت یک ماه با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir اقدام به ثبت نام کنند. در واقع نیازی به مراجعه حضوری نیست.

به گزارش مستقل آنلاین به نقل از خبرگزاری ایسنا : مرتضایی فرد درباره زمان پرداخت وام دوره جدید گفت: زمان پرداخت، پس از اتمام ثبت نام اینترنتی اعلام می‌شود. پرداخت وام ضروری واجدان شرایط به صورت ماهانه و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک عامل صورت می‌گیرد و وام ضروری واجدان شرایط دارای امتیاز‌های اول به ترتیب در ماه‌های ابتدایی پرداخت خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه بازنشستگانی که در مراحل اول و دوم سال ۹۸ (مهر سال ۹۸ تا مهر سال ۹۹) از وام ضروری هفت یا ۱۰ میلیون تومانی استفاده کرده باشند، حتی در صورت ثبت نام نیز در این مرحله به آن‌ها وام تعلق نخواهد گرفت، تاکید کرد: ثبت نام در سامانه اینترنتی، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

 


بیشتر بخوانید :خبر خوش | حقوق بازنشستگان افزایش می یابد + جزئیات


وی در پایان گفت: پس از اتمام مهلت ثبت نام یک ماهه، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات رفاهی، میزان حقوق و ... بررسی، اولویت بندی و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، «واجدان شرایط» تعیین و اسامی آنان در سامانه اعلام می‌شود.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها