نخستین المپیاد آتش نشانی ایمیدرو پایان یافت

نخستین المپیاد آتش نشانی ایمیدرو با شرکت 17 تیم پس از سه روز رقابت علمی و عملی در مجتمع مس شهربابک، با قهرمانی تیم فولاد زرند ایرانیان به کار خود پایان داد.

نخستین المپیاد آتش نشانی ایمیدرو پایان یافت

به گزارش مس پرس، پس از رقابت تیم‌های شرکت‌کننده در آیتم‌های علمی و عملی، تیم داوری نخستین المپیاد آتش نشانی ایمیدرو تیم‌های فولاد زرند ایرانیان، سنگ آهن مرکزی بافق و مجتمع مس شهربابک را به ترتیب به عنوان تیم‌های اول تا سوم این المپیاد معرفی کرد.

محسن باقری، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت ملی صنایع مس در آیین اختتامیه این رویداد گفت: نقش و اهمیت پرسنل HSE برای شکوفایی و رونق شرکت های صنعتی و معدنی برهیچکس پوشیده نیست و شرکت ملی صنایع مس به عنوان اولین میزبان این المپیاد برای برگزاری چنین رویدادهایی که سبب ارتقای منابع انسانی شود، اعلام آمادگی می‌کند.

مدیر HSE سازمان ایمیدرو هم ضمن تقدیر از میزبانی مجتمع مس شهربابک و شرکت ملی صنایع مس ایران و تیم های شرکت کننده گفت: ایمیدرو در حال انجام هشتمین دوره ممیزی عملکرد است و یکی از آیتم‌هایی که مورد توجه ویژه بوده، "واکنش در شرایط اضطراری" است.

ولدخانی افزود: در هفت دوره ی گذشته با تلاش همکاران این وضعیت بهبود پیدا کرده است اما همچنان با قله فاصله زیادی داریم اما در آیتم “تامین تجهیزات" با بالاترین امتیاز نسبت به بقیه ی آیتم ها روبه رو بوده ایم.

سمیه خلوصی، عضو هیات عامل ایمیدرو نیز در ادامه از میزبانی شرکت ملی مس و مجتمع مس شهربابک برای برگزاری اولین المپیاد آتشنشانی ایمیدرو تشکر کرد وگفت: این رویداد در سال های آینده نیز با هدف ارتقا سطح آمادگی هرچه بیشتر آتش نشانان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ المپیاد علمی عملیاتی آتش نشانی ایمیدرو برای نخستین بار به میزبانی شرکت ملی صنایع مس ایران 19لغایت 21خرداد در مجتمع مس شهربابک برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها