پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، دکتر مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، پیامی صادر کرد.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

متن پیام حسین مدرس خیابانی؛ مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مقام معظم رهبری:

جهاد تبیین را جدّی باید گرفت. همه، در حوزه، در دانشگاه، در صداوسیما بالخصوص، در مطبوعات، در هر جایی که شما ایستاده‌اید و یک شعاع پیرامونی‌ای دارید و میتوانید روی آن اثر بگذارید، باید تبیین انجام بگیرد؛ تبیین درست، تبیین صحیح.

روز ارتباطات و روابط ‌عمومی فرصتی مغتنم برای پاسداشت تلاش‌های ارزشمند فعالان این عرصه در راستای ارتقای آگاهی و توسعه فرهنگ جامعه است.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط ‌عمومی، بهانه‌ای است تا بار دیگر یادآور شویم که توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم‌داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که مأموریت انجام آن برعهده روابط‌ عمومی ها است.

روابط‌عمومی‌ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و سازمان‌ها نقش اساسی و غیرقابل انکاری برعهده دارند. این عزیزان با اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع، زمینه‌ساز اعتماد و تعامل سازنده بین ذینفعان مختلف می‌شوند.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه نیز مصمم هستند با تلاش شبانه‌روزی خود، دستاوردها و خدمات ارزشمند این مجموعه را به اطلاع عموم مردم ‌رسانده و در جلب اعتماد و مشارکت ذینفعان مختلف نقش‌آفرینی ‌کند.

به طور قطع در عرصه اطلاع رسانی روابط عمومی ها می‌توانند با ایفای نقش فعال در جهاد تبیین، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال 1403 «جهش تولید با مشارکت مردم» کمک بسزایی داشته باشند؛ به ویژه در زمانی که دشمن با جنگ رسانه ای بی امان درصد القای یاس و ناامیدی به خصوص در لایه های نسل جوان کشور می باشد. امید است شاهد همدلی و همکاری بیشتر در جهت تبیین و روشنگری افکار عمومی باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی، از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه فعالان این عرصه، به ویژه همکاران گرامی‌ام در روابط‌عمومی‌ ستاد و مجتمع های تولیدی شرکت ملی صنایع مس ایران صمیمانه قدردانی می‌کنم و توفیقات روزافزونشان را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای صنعت راهبردی مس کشور از خداوند متعال خواستارم.

                   حسین مدرس خیابانی

       مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها